Magazin

O pozları verdiğime pişmanım

O pozları verdiğime pişmanım

Ceyda Ateş, Esquire dergisinin yeni sayısında "Kadınlar için 10 soru 10 cevap" bölümüne konuk oldu. Yaşadığı en büyük pişmanlıktan tahammül edemediği erkek tipine, genç oyuncunun hayatına dair pek çok bilinmeyen bu 10 soruyla günışığına çıktı.

Güncellenme tarihi:
CEYDA ATEŞ'İN PİŞMAN OLDUĞU FOTOĞRAFLAR 1- Hayatınla ilgili pişmanlıklar yaşadığın oldu mu? - İlk meşhur olduğum zamanlarda verdiğim pozlar, şimdilerde çok başımı ağrıtıyor. Ailemin tüm uyarılarına rağmen onları dinlememiştim. Keşke dinleseydim, çok pişmanım. 2- Kendine bir dövme yaptıracak olsan, ne tarz bir figür seçerdin? - Zaten dövmelerim var. Ayağıma uğur böceği ve sarmaşık, el bileğime de yıldız dövmesi yaptırdım. ÇOK ÇILGIN BİR SAYILMAM 3- Film ve dizilerdeki "kötü kızları" sevimli bulanlar, gerçek hayatta neden onlardan korkar? - Karakterin çok fazla etkisi altında kaldıkları için olabilir. şahsen ben, kötü bir karakteri oynamanın oyunculuğumu geliştirdiğini düşünüyorum. 4- İstanbul'da sana en çok nerelerde rastlayabiliriz? - Bebek, Bağdat Caddesi ve Asmalımescit... 5- Sergilediğin en çılgın davranış nedir? - Çok çılgın bir kadın olduğumu söyleyemem. Benim de herkesinki gibi ufak tefek çılgınlıklarım olmuştur. YILIŞIK ERKEKLERDEN HİÇ HOŞLANMIYORUM 6- En sevmediğin erkek tipi nedir? - Çok kıskanç, özgüveni olmayan, yılışık erkeklerden hiç hoşlanmıyorum. 7- Kırmızı gül, çikolata, mum ışığında gibi klasik sürprizlerden mi hoşlanırsın, yoksa daha yaratıcı ve şaşırtıcı beklentiler içine mi girersin? - Her kadın gibi ben de yaratıcı sürprizler beklerim. 8- Öfkeden deliye döndüğünde, sakinleşmek için ne yaparsın? - O ortamdan uzaklaşır, telefonumu kapatır, dışarı çıkar ve yürüyüş yaparım. İHANETİ ASLA AFFETMEM 9- Aldatan erkekle ilişkiye devam eder misin? - Elbette ki hayır! 10 Uzun bir tatile çıkma fırsatın olsa nereye kaçardın? - Kesinlikle Maldivler'e kaçmak isterdim. (Hürriyet)
Yayın tarihi: 27.05.2011
503
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.