Magazin

Nurgül Yeşilçay Türkiye'ye veda ediyor

Nurgül Yeşilçay Türkiye'ye veda ediyor

Oynadığı diziden bölüm başına 60 bin YTL alan Nurgül Yeşilçay, dışa açılıp bundan sonra Hollywood ve Avrupa filmlerinde rol alacak.

Yaklaşık 10 yıldır TV dizisi yapan Nurgül Yeşilçay, bu sezon sonu ekrana veda ediyor. Başrolünü oynadığı Ezo Gelin dizisi Haziran ayında bitecek olan sanatçı, tamamen sinema filmlerine yönelecek. Ancak oyuncu, bu kararıyla küçük bir serveti de elinin tersiyle itmiş olacak. Bölüm başına 60 bin YTL alan Yeşilçay, teklif edilen dizininin 60 bölüm süreceği göz önüne alındığında yaklaşık 3 milyon 600 bin YTL'yi de geri tepecek.

Yaz aylarından itibaren sinema filmlerine start verecek olan Yeşilçay, şu günlerde ABD'nin en ünlü oyuncularından olan Harvey Keitel'la temasta... Keitel'in yeni filmi için başrol oyuncusu olarak düşündüğü sanatçı, Ocak ayında Los Angeles'a giderek aktörle görüşme yapacak. Diğer yandan İtalyanlar'ın büyük ilgi gösterdiği Nurgül, dönüşte de hemen bu ülkeye gidecek. Yaz başında da Fatih Akın ve Erden Kıral'la art arda iki film çekecek.
(Vatan)
Yayın tarihi: 13.12.2007
380
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.