Magazin

Nur Aysan'dan iddialara cevap

Nur Aysan'dan iddialara cevap

Nur Aysan, birkaç gün önce boşandığı Murat Aysan'ın eski eşi Belda Tolgay'ın iddialarına cevap verdi. Tolgay, Aysan çiftinin kendisine nafaka ödenmemesi için boşandığını öne sürmüştü.

Güncellenme tarihi:
NUR AYSAN BURADA Muhteşem Yüzyıl dizisinde Mahidevran Sultan rolünü canlandıran Nur Aysan, birkaç gün önce boşandığı Murat Aysan'ın eski eşine cevap verdi. Murat Aysan'ın eski eşi Belda Tolgay, Nur ve Murat Aysan'ın, kendisine ve oğluna ödenen 4 bin 200 liralık nafakanın kesilmesi için boşandıklarını iddia etmişti. 'BİRLİKTE YAŞAMIYORUZ' Togay, "Madem ayrılıyorsun, neden soyadının kalmasını istiyorsun? Burada şaibeli bir durum var. Zaten hâlâ birlikte yaşıyorlar. Hatta geçen gün yeni evleri için alışveriş yapmışlar. Ama evlerinin yerini bizden saklıyorlar. Geçen Sevgililer Günü'nde Murat, Nur'a araba hediye etmiş. Nasıl oluyor da bir anda boşanabiliyorlar?" demişti. Nur Aysan, Togay'ın bu açıklamalarına tepki göstererek şunları söyledi: "Belda Togay'ın iddiaları gerçekleri yansıtmıyor. Boşanmamızın nedeni kendisine ödenen nafakanın kesilmesi için değildir. 6 yıldır ne yaşadığımı ben biliyorum. Ayrıca Murat ile aynı evde yaşamıyoruz." (Habertürk)
Yayın tarihi: 11.04.2011
567
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.