Magazin

Niye kahpece saldırdınız?

Niye kahpece saldırdınız?

Saldırıya uğrayan modacı Barbaros Şansal ilk kez canlı yayında o anları anlattı: Saldırganlar yakalanınca niye kahpece saldırdınız diyeceğim ve onları affedeceğim

TV 8’de yayınlanan Seda Sayan’ın sunuculuğunu yaptığı Seda Sultan’a kendini 'Terzi Yamağı' diye adlandırılan modacı Barbaros Şanşal konuk oldu. 4 gün önce sokak ortasında dövülen Şansal, saldırı olayını detayları ile anlattı. Şansal, 'Kapımın önünde bana pusu kurulmuş. Yaşadığım bina Başbakan'a 300 metre uzaklıkta. Her yerde kameralar var ama kamera kayıtları yok. İki kişi saldırdı. İlk tekme suratıma geldi.

Yüzümü korudum yere kapaklandım. Çok kahpece bir saldırı. Cesur olan erkek olan karşıma çıkardı. Benim hemen yanımda MKE vardı. Orada birçok şey üretiliyor ama ne hikmetse o gece kameralar çalışmıyormuş. Allah'tan bizim binanın güvenlik kamerası açıkmış. Tam tostum elimdeyken saldırıya uğradım. Moda dünyasında bu ikinci tost vakası...

'NİYE KAHPECE SALDIRDINIZ?'

Bu hedef saptırmaya yönelik siyasi bir saldırı. Saldırganlar kaçarken bu kadarla bitmeyecek, yaşamayı hak etmiyorsun dediler. Ankara Barosu kınama yayımladı, birçok sivil toplum örgütü kınadı. Onların akıttığı kan benim bayrağım olur. Polis onları bulunca onların karşısına geçip niye kahpece saldırdınız diyeceğim ve onları affedeceğim' dedi.

Yayın tarihi: 03.01.2013
499
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.