Magazin

Niran Ünsal Canlı Yayını Terk Etti

Niran Ünsal Canlı Yayını Terk Etti

Niran Ünsal son dönemde söylediği şarkılardan daha çok, 'müstehcen' kliplere karşı yürüttüğü mücadele ile gündemde...

Müstehcen Kliplerle Mücadele

Ağustos ayının son günlerinde 'Müzik için soyunma' sloganıyla kampanya başlatan Niran Ünsal #muzikicinsoyunma etiketi ile de konuyu Twitter gündemine taşıdı.

Ünsal bu klipleri RTÜK'e de şikayet ettiğini belirterek, "Kızım soyunmuş birbirine sürtünen insanları görüp ‘Anne bunlar ne yapıyor?’ diye sorunca artık isyan ettim. Yatak odalarımız televizyona taşındı" dedi.

Çarpıcı Kostümleriyle Tanınan Lady Gaga'ya da Tepki

Niran Ünsal'ın bir sonraki hedefi ise Lady Gaga oldu.

Lady Gaga’nın Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki konserinde kapalı giyindiğinin altını çizen Niran Ünsal, “Biz de Müslüman bir ülkeyiz. Lady Gaga’dan bizim de kültürümüze saygı göstermesini istiyorum” dedi ve “LadyGagaGiyinveGel” etiketi ile Twitter'da tartışma başlattı.

Canlı Yayını Terk Etti

Niran Ünsal geçtğimiz günlerde ise Show TV'de Seda Sayan Show'a katıldı. Programda 'çocukların televizyon yayınlarından nasıl etkilendiği' konuşuluyordu.

Seda Sayan’ın 'Aslında kendimizi sorgulamamız lazım' demesinden sonra Niran Ünsal, “Konular tam net anlaşılamıyor, Burada çok büyük bir ekip var fakat bizim burada söylediklerimiz yanlış anlaşılacaksa, yanlış yorumlanacaksa ben müsaade isteyip gitmek istiyorum" şeklinde bir çıkış yaptı. Seda Sayan'la yaşadığı tartışmanın ardından ünlü şarkıcı programı terk etti.

Sert Tartışma

Ve son olarak Niran Ünsal'ı gündeme getiren olay ise Beyaz TV'deki 'Söylemezsem Olmaz' programında Duygu Çetinkaya ile yaşadığı sert tartışma oldu.

"Bir insanın yatak odasında klip çekmesine takılacağınıza sözlerine takılsanız çok daha iyi olacak" diyen Duygu Çetinkaya'ya Niran Ünsal "Tatlım senin daha yaşın ufak. Biraz daha bu konularla ilgili araştırma yap, oku ondan sonra konuş" şeklinde cevap verdi.

Yayın tarihi: 09.10.2014
8739
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.