Magazin

Nikah memuru şoka girdi

Nikah memuru şoka girdi

Kral TV'den kovulduktan sonra VJ Bülent Çarıkçı, turizmci Tülay Çarıkçı ile olan ve 1 yıl süren evliliğinin tüm ayrıntılarını '2. Sayfa'ya anlattı.

Bülent Çarıkçı "Karı-koca olmak fikri bana çok itici ve kötü geliyordu. Biz 2 iyi arkadaştık. Evdeki ufak-tefek tartışmalarımızın dışında her şey iyi gidiyordu. Örneğin Tülay ile aynı yatakta yatarken sıkılıyordum. Çünkü yalnız uyumaya alışmışım. Tülay istediği için evlendim, eski çevremden, hayat tarzımdan koptum. Evlenerek büyük fedekarlık yaptım. Düşünsenize evlilik ve VJ Bülent. Ama ne zaman ki çocuk baskısı başladı. 'Aaaa yeter artık' dedim" dedi. VJ Bülent "Tülay Hanım'ın annesi sizi damat olarak görünce ilk tepkisi ne oldu?" sorusunu da şöyle cevapladı:

"Yazgülü annem beni çok severdi, tüm gün evde oturup sohbet edip yemekler yerdik. En büyük şoku kayınvalidem değil de, nikah memuru yaşadı. Nikahın kıyılacağı gün çekimden geldiğim için yüzüm makyajlı, kıyafetim süslü-püslüydü. Tülay ise makyajsız ve sadeydi. Nikah memuru şoka girdi. Nikahı kıydıktan sonra 'Gelini öpebilirsiniz?' deyince içim bir tuhaf oldu. Bu prosüdürlere uymak hiç bana göre değil, çok antipatik. İnadına öpmedim! Sonra yanağına öpücük kondurdum. Karı-kocalık fikri beni boğuyordu, bana göre değilmiş." dedi.

O SORUYA ÇOK KIZDI
Ardından Lerzan Mutlu'nun 'Yüksek Topuklar' adlı programına konuk olan VJ Bülent, Mutlu'nun "Cinsel tercihi belli olan bir insan nasıl bir kadınla evlenir?" sorusu karşısında çok sinirlendi. Çarıkçı, kimin renginin ne olduğunu kimsenin bilemeyeceğini belirterek;

"Ben ne renkli görünen insanların renksiz ve ne kadar renksiz görünen insanların renkli olduğunu gördüm. Ayrıca gayler ya da travestilerin diğer insanlara göre çok esaslı insanlar olduklarını her zaman söylerim. Ben onların üstün zekalı insanlar olduklarını düşünüyorum. İşin enterasan tarafı ben kimseye bir şey açıklamak durumunda değilim. Her şeyi istediğim gibi yaşıyorum. Onlara hiç bir açıklama yapmıyorum. Mutluluk bir tane ve benim içimde. Ben sonsuz mutluyum. Baba mutluyum. Koskoca bir VJ Bülent Cumhuriyeti'yim. Kimseyi hiçbir zaman kandırmadım. Ben destek olacak bir insanım, köstek olacak değil. Çok yalnız bırakıldım. Bırakın bu bel altı vuruşları. Kıskandığınızı biliyorum. Benim sevgili eşim çok mutluydu ve birlikte çok güzel zamanlar geçirdik. Kimin elini öpmek zorundayım? Kimsenin.

Yaşayamadığınız için kıskanıyorsunuz anacım. Benim kimseye bir bağım yok. Yanımda mıydınız? Ben çok dürüstüm biliyor musun. Kimse elime su dökemez bu konuda. Öyle insanlara böyle konuşmak gerekiyor. Siz kimsiniz ki hayatımdaki bu kadar özeli merak ediyorsunuz? Nereden biliyorlar benim tercihimi. Yanımda mıydınız? Benim evlenmemdeki amaç sadece sevgiydi. Sen yılların insanısın. Hiç mi ihtimal vermediniz. Yıllarca sizi tanıyan ve sizi seven birisi olarak beni anlayabileceğinizi düşündüm. Kalbim kırılmaz kötü bir şey yazarsanız da. Niye bu kadar merak ediliyor? Niye bu kadar uca gidiyorsunuz? Sadece sevdiğim için evlendim" dedi.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 17.06.2011
421
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.