Magazin

New York'u sallayan telekız şarkıcıymış

New York'u sallayan telekız şarkıcıymış

New York Valisi'ni görevinden eden, 22 yaşında genç bir telekız olan Ashley Alexandra Dupre, şarkıcılığa olan ilgisini anlattı.

Güncellenme tarihi:
Gerçek adı Kristen olan "Ashley Alexandra Dupre" takma isimli genç kadın, şarkıcılığa olan hevesini şöyle anlattı: İşte New York'u sallayan kadın! "Kendimi dünyanın üstünde görüyorum" "Ben her zaman müzikle ilgiliyim ve benim müziğim de her zaman benimle ilgili. Hissettiğimi ve gördüğümü yaşarım. New York'ta yaşıyorum ve kendimi dünyanın üstünde görüyorum. 2004'ten beri burada yaşıyorum ve bu şehre aşığım. 17 yaşında baba evinden ayrıldım. Kendi kararımdı ve hiçbir zaman geriye dönüp bakmadım. Ailemin kalbi biraz da olsa kırıldı tabi. Onların iyi niyetini suistimal etmiş gibi bir durum ortaya çıktı. Abimi de kalbi kırık bir şekilde bıraktım. "Uyuşturucu bağımlısı oldum" Aslında yalnızım. Kendimi hep yalnız hissediyorum. uyuşturucu bağımlısı oldum. Kalbi kırık ve evsiz kaldım ama kendi ayaklarımın üstünde durmayı öğrendim. Müzik için yaşıyorum. New York'ta bulunmamın tek nendeni de müzik. Müzik aşkım, New York'a ilk geldiğimde bir müzisyenle beraber yaşarken başladı. İlk başta banyoda başlayan şarkı söyleme deneyimlerim beni Manhattan'a taşıdı. Müzik kariyerime orada devam etmeye karar verdim. Kendimi bu şekilde ifade etmeyi seviyorum hayatımdan mutluyum..."
Yayın tarihi: 13.03.2008
447
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.