Magazin

Nehir'den sürpriz nişan

Nehir'den sürpriz nişan

Ünlü sunucu Ayşe Özgün'ün radyo programına konuk olan genç oyuncu Nehir Erdoğan, salı akşamı yönetmen Mustafa Altıoklar ile nişanlanacağını açıkladı.

Nehir Erdoğan "Bugün benim repo günüm çalışmıyorum. Mustafa'nın da yoğun olmayan bir günü. Bir aydan beri nışanlanmaya çalışıyoruz ama bir türlü olmuyor. Biz aslında dün (önceki gün) nişanlanacaktık. Ama sette işim uzun sürdü ve kendi nişanımı ertelemek zorunda kaldım.

Bugün aileler bir araya gelerek nişanlanacağız. Az önce yüzükleri aldık sade bir yüzük. Evde bir sürü işim var. Alişverişe çıkacağım sadece dinleyicilere ve size ayıp olmasın diye bu programı iptal ettirmedim. Düğün zamanını fazla uzatmayacağız.

Yine ikimizin boş bir gününde evleneceğiz. Şubat gibi evlenmeyi düşünüyoruz. Ben seti biraz stoklu çekip kendime zaman ayırmak istiyorum. Balayı için yer ve mekan önemli değil. Sadece ikimiz olalım yeterli" dedi.
Yayın tarihi: 08.11.2006
732
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.