Magazin

Neden saçların beyazlamış arkadaş

Neden saçların beyazlamış arkadaş

Adnan Şenses, cezaevinden tahliye olduktan sonra ilk kez eğlenmeye çıkan Aziz Yıldırım için “Neden Saçların Beyazlamış Arkadaş” şarkısını söyledi.

Futbolda şike davasında yargılanan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, bir yıl tutuklu kaldığı cezaevinden tahliye edildikten sonra ilk kez eşi Gonca Yıldırım’la birlikte eğlenmeye çıktı. Mayıs 2011’de evlenen çift, önceki gün Günay Restoran’da felekten bir gece çaldı. Yıldırım, mekânda sahneye çıkan Ferhat Göçer’in “Cennet” şarkısını eşine sarılarak dinledi. Eşi de zaman zaman saçlarını okşayarak Yıldırım’a şefkat gösterisinde bulundu.

Bu şarkı Aziz Başkan’a
Aynı gece Ferhat Göçer’i dinlemeye gelenler arasında Adnan Şenses ve eşi Lale Hanım da vardı. Fenerbahçe taraftarı olan ve geçen yıl ciddi sağlık sorunlarıyla mücadele eden Şenses, mekânda Aziz Yıldırım’ı görünce masasına gitti, boynuna sarıldı. Göçer’in davetiyle sahneye de çıkan Şenses, Yıldırım için “Neden Saçların Beyazlamış Arkadaş” şarkısını söyledi.

4 kez sarıldılar
Aziz Yıldırım ile Adnan Şenses, birbirlerine ‘geçmiş olsun’ dedi ve tam dört kez kucaklaştı.

Torunla alışveriş turu
Aziz Yıldırım, eğlence öncesi Akmerkez’deydi. Kızı ve torunuyla el ele mağazaları dolaşan Yıldırım, bol bol alışveriş yaptı. Yıldırım’ın alışveriş turunda son durağı, Fenerium mağazası oldu.

(Hürriyet)

Yayın tarihi: 31.12.2012
593
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.