Magazin

'Neden benimle yatmak istemiyorsun?'

'Neden benimle yatmak istemiyorsun?'

Pop ikonu Madonna, bir zamanlar birlikte çalıştığı ünlü prodüktör Niles Rogers’ın kendisine ilgi duymadığına inanamayınca...

Güncellenme tarihi:

Pop müziğin yaşayan efsanesi Madonna, en popüler yılları olan 1980'lerde ünlü prodüktör Niles Rogers ile çalışmıştı. Madonna'nin hit parçası “Like a Virgin” piyasaya sunulmadan önce Niles Rogers için “Müzikal bir deha, tanışır tanışmaz çok iyi anlaştık” ifadesini kullanan Madonna, Rogers’ın kendisine ilgi duymaması karsısında şoka girmiş.

MADONNA FOTOĞRAFLARI

İngiliz basınından Daily Mail'in haberine göre Rogers, Madonna'nın kendisine asansörde yaklaşıp “Neden benimle yatmak istemiyorsun” diye sorduğunu açıkladı. Soru karşısında şaşkına dönen Rogers, daha önce birlikte çalıştığı biri ile beraber olduğunu ve bunun iyi sonuçlanmadığını ifade ettiğini belirtti. Madonna'nın herkes onu isterken reddedilmesi karşısında büyük şaşkınlık yaşadığını ifade eden Rogers, romantik ilişkileri dışında hiçbir kadınla bu kadar yakınlaşmadığını da söyledi.

(Gazeteport)

Yayın tarihi: 17.06.2013
409
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.