Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Ne kadar çirkinleşebilir ki

Ne kadar çirkinleşebilir ki

Son yıllarda yapılan anketlerde "dünyanın en seksi kadını" unvanını kimseye kaptırmayan Jessica Alba anne olduktan kısa bir süre sonra setlere döndü.

Alba şu sıralar Aimee Bender'ın romanından uyarlanan An Invisible Sİgn of My Own adlı filmin çekimleriyle meşgul.

Filmde inzivaya çekilen bir matematik öğretmenini canlandıran Alba'nın rolü gereği güzel değil çirkin görünmesi gerekiyor. Bunun için de filmin makyözleri elbette ellerinden geleni yaptılar. Ama sonuç pek de umulduğu gibi olmadı. Çünkü yapılan tüm müdahalelere rağmen Alba, o bebeksi güzelliğinden fazla bi şey kaybetmedi. İnternetteki magazin blogları Cani'de rolü gereği çirkinleşen Charlize Theron ve Saatler filminde takma burun bile takan Nicole Kidman'a çirkinleşmenin Oscar getirdiğini am Alba için aynı durumun geçerli olmayacağını iddia ediyorlar.

Marilyn Agrelo'nun yönettiği film genç matematk öğretmeni sayılar ile ölüm arasında bir ilişki kurmaya başlayınca olalar da kaışaça. Bakalım film Alba'nın hayranlarını memnun edecek mi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 10.11.2008
341
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.