Magazin

Naz Elmas neydi ne oldu!

Naz Elmas neydi ne oldu!

Naz Elmas'ı 4 yıl önce çekilen fotoğraflarına bakınca tanımak neredeyse imkansız. Elmas, geçirdiği estetik operasyonlar sonrası tam bir afet oldu!

Haziran Gecesi dizisinin bahtsız güzeli Havin'i canlandıran Naz Elmas ekrana çıktığı ilk günden bu yana güzelliğiyle dikkat çekiyor. Yıldızı Özcan Deniz'le parlayan Naz, son haftalarda Kenan Doğulu ile yaşadığı aşkla gündeme geldi. Sarışın güzelin diziye başlamadan önce bir dizi estetik operasyondan geçtiği dillenmiş ancak Elmas, bu konuyla ilgili bir yorumda bulunmamıştı.

Gerçekten de 4 yıl önce çekilen fotoğraflarına bakılınca Naz Elmas'ı tanımak neredeyse imkansız gibi... 4 yıl önce gittiği Caddebostan'daki Kuaför Yılmaz'ın modelliğini yapan Elmas, koyu renkli saçlarını da ilk kez o gün sarıya boyatmış. Hatta annesi kızının saçlarını kendisinden habersiz sarıya boyatan kuaföre ertesi gün giderek sitemde bulunmuş.
Yayın tarihi: 06.02.2005
571
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.