Magazin

Mutlu ailenin sırlarını anlattılar!

Mutlu ailenin sırlarını anlattılar!

Hello! dergisi, Kutluay ailesiyle Doria Hotel Bodrum'da bir araya geldi. Demet-İbrahim Kutluay, oğulları Ömer ve kızları İrem'le kurdukları mutlu yuvanın kurallarını, sırlarını bir bir anlattı.

Mutlu ailenin sırlarını anlattılar!
Başarılı işlere imza atmış, iyi kariyerleri olan isimlersiniz. Günlük hayatta, kendi başınıza kaldığınız anlarda nasılsınız?

İbrahim Kutluay: Her Türk ailesi gibi normal bir yaşantımız var. Birlikte vakit geçirmekten, çocuklarla bir arada olmaktan çok keyif alıyoruz. Dışarıdan çok evde vakit geçirmeyi seviyoruz.

Demet Kutluay: Biz egolarımızı evlenmeden önce bir kenara koymuştuk zaten... Özellikle ilk tanıdığım zamanlarda, İbrahim'in bu mütevazı ve kendi halinde duruşu beni çok etkilemişti. Onun doğallığı bana da yansıdı. Hiçbir zaman sahip olduklarımla övünen biri olmadım. Sonuçta her şeyin bize bahşedilen bir nimet olduğunu düşünüyorum. Buna sahip çıkıp korumak bizim elimizde...

Çocuklara da yansıyordur bu düşünce tarzı herhalde...

D. Kutluay: Kesinlikle. Çocuklarımızı normal bireyler olarak yetiştirmek tek arzumuz. Onları sadece sevgiyle şımartmaya çalışıyoruz.

Uzun süreli bir beraberlikten sonra evlendiniz. Evlilik ilişkinizde bir şeyleri değiştirdi mi?

İ. Kutluay: Evlenmeden önce Atina'da Demet'le beraber yaşadık. Beraberlik başka bir durum, aynı evin içinde yaşamak bambaşka. Biz o uyumu yakaladığımızı kısa sürede anladık. Çocuklar olduktan sonra hayatımız daha da hareketlendi.

ÇOCUKLAR BİZİ PAYLAŞAMIYOR

Çocuklar hayatınıza neler kattı?

İ. Kutluay: Bence evlilikler, çocuktan önce ve çocuktan sonra diye ikiye ayrılmalı. Her anımızda eğlence, hareket, coşku ve güzellik var artık...

İrem ile Ömer arasındaki diyalog nasıl? Kıskançlık var mı?

İ. Kutluay: İrem evin prensesiydi, Ömer gelince her şey ikiye bölündü tabii... Ömer doğduğunda İrem daha üç yaşındaydı. Bunu kabul etmesi çok kolay olmadı açıkçası ki hâlâ bu süreç devam ediyor. Şu anda en büyük sıkıntımız anne-babayı paylaşamama durumu oluyor.

İrem'in size olan aşkı gerçekten görülmeye değer. Aranızdaki sevgiyi nasıl tarif edersiniz?

İ. Kutluay: İrem doğduğu zaman ben aktif olarak basketbol oynuyordum. Basketbolu bıraktığım dönemdeyse İrem iki yaşına gelmişti ve birlikte çok vakit geçirme fırsatı bulduk. Zamanımızın çoğunu birlikte oyun oynayarak, parka giderek, baba-kız tatil yaparak geçirdik. O yüzden aramızda ayrı bir bağ oluştu.

İlk aşkınızın yeri değişti o zaman?

İ. Kutluay: Ben her ikisini de ayrı yerlerde konumlandırıyorum. Gereken sevgi ve saygıyı hem kızıma hem de eşime sunduğumu düşünüyorum. Biz mutlu bir aileyiz ve birbirimize gereken ilgi ve alakayı göstermeye çalışıyorum.

Yayın tarihi: 27.07.2011
646
YORUMLAR

Tencere kapak olan bi cift iki tane kazik atmayi seven insan ama unutulan bise var dunya yuvarlak iste bi gun yasattiginz herseyi yasamadan olmuyceksiniz .guzel bi reklam yazisi olmus ötesini goremiyorum.

mobil kullanici 29.08.2011 05:09:52

Ben demet akalina yapilan kazigi unutamiyorum.sen iyi bir insan olsan aldatmazdin

mobil kullanici 23.08.2011 18:36:50

mutlu aile mi? o kadar parası olmasa görürdüm ben mutluluklarını,gerçi para olmayınca o evlilk de olmazdı ya neyse:D

ışılay 02.08.2011 22:31:33

mutlu aile olmak hiçte zor değil

orhan 02.08.2011 18:25:40

Aslında hayret edilecek bir durum.. geçenlerde internette gezerken demet şenerin bekarken olan bir pozuna denk geldim ve iğrendim! (artık tahmin edin nası bişey olduğunu) şimdi hanım efendi oldu... ve ibrahim kutluay da şimdi adamım diye geziyo ortalıkta. nası bi aile yapıları var nasıl kabul edilebilir akıl alıncak şey değil. ne mezhebi geniş insanlar hayret doğrusu! mutlu aileymiş, siz önce erdemli ve namuslu aile olmayı öğrenin de, mutluluk kolay... toplumun yüz karaları ya. bide bunları mutlu diye alay eder gibi gösteriyolar.

Realist 28.07.2011 09:47:41

Kişilik olarak yerde gezmelerine rağmen ... Mütevazi bi evlilik öylemi :((

gereksiz eşya 27.07.2011 19:57:55

pismanliklari derken, herhalde demet akalini kast ediyor.-)

bugün var yarin yok 27.07.2011 16:04:27
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.