Magazin

Musa Gwyneth'e uğur getirdi

Musa Gwyneth'e uğur getirdi

Gwyneth Paltrow, kısa bir süre öncesine kadar kocası Chris Martin'le sorunlar yaşıyordu.

Güzel annenin fotoları sağda

İki hafta önce dünyaya gelen Moses (Musa) uğur getirdi ve çift aralarındaki problemleri çözdü.

İki yıl içinde iki çocuk doğurmayı her göze alamayabilir. Oscarlı oyuncu Gwyneth Paltrow, zor olanı seçti ve şimdi hayatının en güzel günlerini yaşıyor.

New York'ta Coldplay grubu üyelerinden olan kocası Chris Martin, 23 aylık kızı Apple ve iki haftalık oğlu Moses'le (Musa) yürüyüşe çıkan Gwyneth Paltrow, objektiflere mutluluk pozları verdi. Bu sevimli bebeğe Moses (Musa) adının verilmesinin ilginç bir öyküsü var. Chris Martin, Gwyneth Paltrow ile evlenmeden kısa bir süre önce nişanlısı için bir şarkı yazmıştı. Damat adayının bestelediği şarkı şu sözlerle başlıyordu: "Musa'nın denizlere hükmettiği gibi, sen de bana hükmediyorsun."

İki çocuk daha istiyor
Aslında Gwyneth Paltrow, kısa bir süre öncesine kadar kendini çok yalnız ve mutsuz hissediyordu. Chris Martin'in konserleri yüzünden evinden uzak kalması oyuncuyu çok rahatsız ediyordu. Ancak minik Moses'in doğumu her şeyi bir anda değiştirdi. Chris Martin, erkek evlat sahibi olunca konserleri bir anda unutuverdi.

Geçen yıl objektiflere yüzü asık bir şekilde yansıyan Gwyneth Paltrow'un da artık yüzü gülüyor. Çocukları çok sevdiği bilinen Paltrow, şimdiden üçüncü hatta dördüncü kez anne olmanın planlarını yapıyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 03.05.2006
346
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.