Magazin

Muhteşem Yüzyıl'ı diline doladı

Muhteşem Yüzyıl'ı diline doladı

TİM Show Center'daki gösterilerine devam eden Cem Yılmaz, bu kez 'Muhteşem Yüzyıl' dizisini diline doladı. Meryem Uzerli ve Halit Ergenç’e takılan Yılmaz, şovunun sonunda gençlere 'Evlenin' tavsiyesinde bulundu.

TİM Show Center’daki gösterilerine devam eden Cem Yılmaz, bu kez ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisini diline doladı. Meryem Uzerli ve Halit Ergenç’e takılan Yılmaz, şovunun sonunda gençlere “Evlenin” tavsiyesinde bulundu

Şovun bir bölümünde yarım Türkçe konuşan turistlerle ilgili bir espri yapan Cem Yılmaz, sözü ‘Muhteşem Yüzyıl’ın ‘Hürrem Sultan’ı Meryem Uzerli’ye getirdi.

O kız da aynen, Sultanahmet’e gelen turistler gibi konuşuyor. Şu kız artık Türkçe’yi öğrensin” deyip Uzerli’nin taklidini yapan Yılmaz, lafın devamını şöyle getirdi: “Dünyanın en kolay seti ‘Muhteşem Yüzyıl’... Sürekli padişah geçiyor, kafanı öne eğiyorsun. Sonra dizi bitiyor. Zaten Halit Ergenç’te 7.5 kilo sakal var.”

Yılmaz, düğünleri anlattığı sırada gösterisini izlemeye gelen bir çiftten örnek verdi. “Dört ay önce evlenmişler. dört aylık hamile olduğunu söyledi. Herhalde halay çekerken çocuk yaptılar” esprisini yapan şovmen, daha sonra, “Ben evlenmeden önce çocuk olayını atlattım. Ama daha önce bazı çocuklarım, gelişim göstermeden öldüler” diyerek kafa karıştırdı.

Cem Yılmaz, gösterisinin sonundaysa gençlere evlenmeleri nasihatını verdi. Oğlu Kemal’den bahseden Yılmaz, “Çocuk olunca evlilik daha iyi gidiyor. Her insanın çocuğu çok akıllıdır. Ama bizim Kemal cidden çok akıllı... Çünkü sürekli sı...yor” diyerek seyircileri güldürdü.

(Milliyet)

Yayın tarihi: 17.10.2012
337
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.