Magazin

Modanın dahi ikilisinden seksi pozlar

Modanın dahi ikilisinden seksi pozlar

20 yıl süren romantik ilişkilerini 2005'te bitirdiklerini açıklayan modanın dahi ikilisi Domenico Dolce ve Stefano Gabbana, İtalya-Portofino'daki muhteşem villalarında özel bir çekim için objektiflerin karşısına geçti.

Çılgın ikilinin W dergisine verdiği pozlarda, Gabbana topuklu ayakkabısı giydi.

20 yıl süren romantik ilişkileri 2005'te sona eren modanın dahi ikilisi Domenico Dolce ve Stefano Gabbana, Portofino'daki villalarında özel bir çekim için objektiflerin karşısına geçtiler. Çılgın ikilinin seksi pozları olay yarattı.

Dünyaca ünlü Dolce&Gabbana markasının yaratıcıları, İtalyan modasının zirvesindeki ikili Domenico Dolce ve Stefano Gabbana, İtalya-Portofino'daki nefes kesen villalarında Steven Klein'ın objektifinde sıra dışı pozlara imza attılar. Erotizm ve tutkunun başrolü oynadığı pozların bazıları, W dergisinin Şubat sayısından önce 'style.com' adlı site yayımlandı.

Ünlü tasarım ikilisi Domenico ve Stefano, geçtiğimiz yıl Hello dergisine verdikleri röportajda, 20 yıl süren romantik ilişkilerinin sona erdiğini ancak iş yaşamlarına birlikte devam edeceklerini açıklamışlardı.

Aynı röportajda, Domenico, "İkimiz arasında anlayış var. Gerçek sevgi asla değişmez; birçok şey değişti ama dostluk ve saygı değişmedi. 20 yıl, bir birliktelik için uzun bir süre, bizimki gibi bir ilişkiye rastlamak çok güç" demişti.

'Hayatta en önemli şey para değildir'
Hayata karşı tavırlarının kendi modalarını oluşturduğunu belirten Stefano ise, "Hayatta en önemli şey para değildir. Hayatta en önemli şey sağlık ve sükunet. Domenico ve ben aşka aşığız. Hayatı seviyoruz; çiçekleri, sanatı, resimleri, güzel yaşamı..." açıklamasında bulunmuştu. Bu kışkırtıcı pozların ikiliyi tekrar bir araya getirip getirmeyeceği daha şimdiden magazin medyasının en büyük tartışma konusu oldu.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 18.01.2007
469
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.