Magazin

Moda dünyasının yeni patroniçesi

Moda dünyasının yeni patroniçesi

Önce sahnede sesiyle ve danslarıyla izleyenleri etkiledi. Sonra sinemayı kendine hedef seçti. Jennifer Lopez, son bir yıldır da moda dünyasına gözünü dikti.

Jennifer Lopez'in fotoları sağda

Üç hafta önce Jennifer Lopez, Chicago'da Marshall Field mağazasında düzenlenen defilenin son hazırlıklarını yaparken görüldü. Çok heyecanlıydı. Sanki ilk kez böyle büyük bir işe kalkışmıştı. Oysa JLo, moda dünyasındaki ilk sınavını geçtiğimiz şubat ayında New York'ta vermiş ve geçer not almıştı. 'Sweetface' etiketiyle satışa sunulacak giysilerin hepsini Lopez çizmişti.

Neyse ki, Chicago'daki defile de oldukça başarılı geçti. Ünlü yıldız, defilenin gelirini Chicago Memorial Çocuk Hastanesi'ne bağışlayarak takdir de topladı.

Hem seksi hem de rahat
Jennifer Lopez, defileyle ilgili duygularını birkç gün sonra US dergisine şöyle anlattı:

'Çok mutluydum. Yeni bir maceraya atıldığımı ve bu maceranın sonunda beni büyük bir düş kırıklığının bekleyebileceğini düşünüyordum. Giysilerin seksi olmaları önemliydi. Ama bir kadının gardırobunda, sokağa çıkarken giyebileceği kıyafetler de bulunmalıydı. Ayrıca kadının, giydiği kıyafet içinde rahat olması da şarttı.'

Jennifer Lopez'in giyim konusuyla profesyonel olarak ilgilenmesinde çocukluk anılarının payı olabilir mi? Lopez samimiyetle cevapladı:

'Genç kızlık döneminde bir ayakkabı mağazasında gördüğüm çizme için aylarca para biriktirmiştim!'

Lopez hálá 10 yıllık ayakkabısını saklıyor
Jennifer Lopez, Hollywood'un en zengin kadınlarından biri olmasına karşın 10 yıl önce satın aldığı ayakkabıları hala saklıyor. Yıldız bunun nedenini 'Ben varlık içinde büyümedim. O eski ayakkabılar bana geçmişimi hatırlatıyor' diye açıklıyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 13.10.2005
431
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.