Magazin

Mini eteğinin kurbanı oldu

Mini eteğinin kurbanı oldu

İstanbul Fashion Week'in(IFW), üçüncü günü de iddialı defilelere ev sahipliği yaptı. Defileyi mini siyah elbisesiyle izlemeye gelen Bergüzar Korel, frikik vermemek için dikkatli otursa da ayakkabısıyla uyumlu olarak giydiği iç çamaşırının görünmesine engel olamadı.

Güncellenme tarihi:
İstanbul Fashion Week'in(IFW), üçüncü günü de iddialı defilelere ev sahipliği yaptı. Moda haftasında dün ilk olarak Karma 2 defilesi yapıldı. Defilede Şafak Tokur, Seda Zoroğlu ve Çiğdem Akın'ın defileleri davetlilere sunuldu. Seda Zoroğlu'nun koleksiyonuyla başlayan 3 tasarımcının defilesinde en büyük ilgiyi Şafak Tokur'in kafasız modeli ve dört kollu modeli çekti. FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN Bergüzar ile Beren defilede Defileyi onur konuğu olarak Beren Saat, Belçim Erdoğan, Bergüzar Korel, Nebahat Çehre, Yeşim Ceren Bozoğlu, Hepsi grubundan Eren ve Cemre, Gül Gölge, Özgür Çevik, Selma Ergeç, Aslı Şen, Kenan Ece, Ceylan Çapa, Selin Demiratar, Tuğçe Kazaz, Siren Ertan izledi. Kıvanç Kasabalı da podyuma çıkan eşi Sedef Avcı'yı izlemeye geldi. Defile sırasında yan yana oturan Beren Saat ve Belçim Erdoğan, Özgür Masur'u ayakta alkışladı. Defilenin en dikkat çeken konuğu Beren Saat oldu. Özgür Masur'un hazırladığı abiyeleri giyen Saat, "Özgür, çok heyecanlıydı. Ben de arkadaşım neler tasarlamış, onları görmeye geldim" dedi. Levent Semerci'ye borç verdiği için ayrıldığı haberleri sorulan Saat, cevap vermekten kaçındı. Defileyi mini siyah elbisesiyle izlemeye gelen Bergüzar Korel, frikik vermemek için dikkatli otursa da ayakkabısıyla uyumlu olarak giydiği iç çamaşırının görünmesine engel olamadı. Hatice Gökçe, İstanbul Fashion Week 'e GILMAN temasını işlediği koleksiyonu ile katıldı. İstanbul Fashion Week 'in üçüncü gününde tasarımlarını tanıtan Gökçe 'nin, Gilman yani "cennetin erkek hizmetkârları " üzerine kurguladığı koleksiyonunda sadece beyaz rengi kullanması dikkat çekti. Odakule 'deki TRT binası önde kurulan defilede, Gökçe 'nin ve erkek için hazırladığı ve Swarovski taşlarla süslü koleksiyonu moda severlerin beğenisini topladı. Gökçe 'nin defilesinde en çok alkış alan parça ise melek kanatlarıyla podyuma çıkan model oldu. Tüm modellerin boneyle podyum çıkması da ilginç görüntüler oluşturdu. Koleksiyonunu tanıtıldığı defilede, iki kadın model düşme tehlikesi atlattı. (Milliyet)
Yayın tarihi: 10.09.2011
1183
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.