Magazin

Meryem Uzerli evleniyor!

Meryem Uzerli evleniyor!

Tükenmişlik sendromuna yakalanınca soluğu Almanya'da alan Meryem Uzerli'nin, borsacı Can Ateş'le evleneceği iddia edildi.

meryem uzerli

Hürrem Sultan evlilik yolunda... 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinde canlandırdığı karakterle milyonlarınsevgilisi haline gelen ancak yakalandığı 'tükenmişlik sendromu' hastalığı sonrası apar topar'ya giden Meryem Uzerli'nin,borsacı Can Ateş'le nikah masasına oturacağı öne sürüldü.

HEP DESTEK TAM DESTEK
HALEN bir klinikte tedavisi Uzerli'nin geçirdiği zorsüreçte en büyük destekçisi, ayrıldıkları konuşulan Ateş olmuştu.'deki hayranlarınadurumunun iyi olduğuna dair mektup yazan ve sevgilisinin yanından bir an olsun ayrılmadığını söyleyenoyuncunun, ikinci evlilik teklifine"Evet" dediği öğrenildi.

HER GÜN DAHA İYİ
TEDAVİSİ iyiye giden Uzerli ilemüstakbel eşinin, düğün konusunda ise henüz bir karara varamadığı . Aşıklar, bu konuyu bir kez daha masaya yatırmak için tedavi sürecinin bitmesini bekliyor.Almanyadevam edenTürkiye tarihi konuşuluyor.

(Medyafaresi)

Yayın tarihi: 15.06.2013
1274
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.