Magazin

Memati'ye yapılanlar hayranlarını ağlattı

Memati'ye yapılanlar hayranlarını ağlattı

'Kurtlar Vadisi'nde Memati'nin çocuğunun Ersoy Ulubey tarafından öldürülmesine kızan dizinin hayranları, senaristlere intikam yolları önerdi.

Güncellenme tarihi:
KURTLAR VADİSİ FİLİSTİN'DEN İLK KARELER atv'de yayınlanan Kurtlar Vadisi'nin perşembe akşamı yayımlanan 105'inci bölümü, izleyenleri hayli şaşırttı. Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre diziye yeni katılan Ersoy Ulubey (Ümit Acar) isimli devlet görevlisi, dizinin sonunda Memati'nin (Gürkan Uygun) oğlu Ali Memati ve bakıcısı Gülendam'ı öldürdü. Bu finalden sonra izleyiciler hemen sanal ortamda forum sitelerine girip yorumlarda bulunmaya başladı. Birçok Kurtlar Vadisi fanatiği senaristlere Memati'nin nasıl intikam alması gerektiği konusunda tüyolar verdi. "Kurtlar Vadisi Pusu" nun resmi sitesindeki forumlarda ise izleyiciler yeni karaktere adeta lanet okudu. Ersoy Ulubey'in dizinin gelmiş geçmiş en kötü adamı İskender Büyük'ten (Musa Uzunlar) bile daha kötü olduğunu söyleyen izleyiciler, dizinin son bölümündeki cinayet sahnelerinden çok etkilendiklerini ve bu sahnelerde hüngür hüngür ağladıklarını belirtti. Kirli işlere karışan bir devlet görevlisi olan ve diziye girer girmez küçük bir çocuğu öldüren Ersoy Ulubey'in ölüm senaryoları şimdiden izleyiciler tarafından hazırlandı bile... Kurtlar Vadisi'in internetteki forum sitelerine yazan dizinin fanları senaristlere "Memati, Ersoy'u kaplanlara at. Paramparça etsinler şerefsizi" ve " Memati bu herifi elektrikli testereyle doğrasın" gibi önerilerde bulundu!
Yayın tarihi: 25.12.2010
553
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.