Magazin

Melissa P. ile bir bandrole yemek!

Melissa P. ile bir bandrole yemek!

Melissa P.'nin Türkiye'deki yayınevi ilginç bir promosyona imza atıyor: Bandrol numarasını yaz, 3690'a gönder, Melissa P. ile yemeğe çık.

Melissa'nın fotoları sağda

Yatmadan Önce Yüz Fırça Darbesi adlı kitabında 16 yaşında yaşadığı erotik maceraları anlatan Melissa P.'nin Türkiye'deki yayınevi Okuyan Us, 'korsanla mücadele' için bir promosyon kampanyası hazırladı.

Melissa P.'nin iki kitabından herhangi birinin bandrol numarasını mesaj olarak gönderen okuyucular arasında yapılacak çekilişle 10 talihli, yazarla akşam yemeğine çıkacak. Melissa P. "Yusufçuk Gece Gelir" adlı kitabının tanıtımı için 10 Şubat'ta İstanbul'a gelecek.

100 kişiye imzalı fotoğraf
Okuyan Us Yayınevi Yayın Koordinatörü Hande Şarman'ın verdiği bilgiye göre, Melissa P.'nin "Yatmadan Önce Yüz Fırça Darbesi" ve "Yusufçuk Gece Gelir" kitaplarından birinin bandrol numarasını (Örn. SKB 231761 UPU) yazıp Turkcell 3690'a gönderen okurlar çeşitli hediyelere sahip olacak.

10 okur, Melissa P. ile akşam yemeği, 50 okuryazarın imzalı son kitabını, 100 kişi imzalı fotoğraf, 500 okur da gümüş yusufçuk kolye ucu kazanacak. 12 Şubat Pazar günü saat 24.00'e kadar çekilişe katılmak için başvuru yapılabilecek.

Bu kez annesiyle geliyor
Melissa P., bu kez yayıncı sevgilisi Thomas Fazi yerine annesi Francesca Manara ile İstanbul'a gelecek. 14 Şubat'a kadar İstanbul'da kalacak Melissa P., bu sürede ana haberlere ve şov programlarına da konuk olacak, D&R ve İnkılap Kitabevi'nde kitaplarını imzalayacak.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 03.02.2006
419
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.