Magazin

Mel Gibson'a babalık davası

Mel Gibson'a babalık davası

Mel Gibson, kendisine hiç yakıştırılmayacak bir iddia yüzünden mahkemelik oldu. Carmel Sloane adlı Avustralyalı bir kadın, aktörün evlilik dışı ilişkisinden dünyaya gelen kızı olduğunu iddia etti.

Avustralyalı 29 yaşındaki Carmel Sloane, annesi Marilyn Sloane'nin 1976 yılında Avustralya'da Mel Gibson ile bir ilişki yaşadığını ve kendisinin bu ilişkinin çocuğu olarak dünyaya geldiğini iddia etti.

Genç kadının ortaya attığı iddialara bakılırsa, Gibson, sinemaya adım atmadan önce Avustralya'nın Adelaide kentinde portakal suyu üreten bir fabrikada çalışıyormuş. Gibson bir iş çıkışı yolda otostop çeken Marily Sloane ile kamyonetinde ilişkiye girmiş. Ne gariptir ki, Marily Sloane bir daha hiç Mel Gibson ile karşılaşmamış ve hamile kaldığını anladıktan sonra da doğacak çocuğunun babasını aramamış.

İddiasında ısrarlı olan Carmel Sloane, İngiltere'de yayınlanan News of The World Gazetesi'ne yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Ben bu işi Mel Gibson'un parasını almak için yapmıyorum. Sadece çocukluğumdan beri babam olduğunu bildiğim bu adamla tanışmak ve bir torunu olduğunu öğrenmesini istiyorum." Gibson'ın iki seçeneği var: Ya Carmel Sloane'ın babası olduğunu kabul edecek ya da DNA testinin yapılmasını bekleyecek.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 20.12.2006
471
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.