Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Manken şarkıcı olur

Manken şarkıcı olur

Ebru Şimşek, 10 şarkıdan oluşan ikinci albümünü çıkarmaya hazırlanıyor. "Buz" ismini taşıyan albümüyle iddialı olduğunu söyleyen Şimşek, "Mankenden şarkıcı olur mu tartışmaları bitecek" diyor.

Ebru Şimşek, dört yıldan sonra çıkardığı ikinci albümünde ünlü isimlerle çalışma fırsatı buldu. Sude Bilge Demir, Güven Baran, Soner Sarıkabadayı, Ebru Elver, Halit Çelikoğlu, Ali İhsan Kısaç gibi ünlü isimlerin şarkılarının yer aldığı albümde düzenlemeler ise Erhan Bayrak, Hacı Mustafa Ceceli, Caner Tepecik ve Tony Cottura imzası taşıyor. "Buz", "Yanılıyorsun", "Asalet", "Adını Koymalıyız" adlı şarkıları bu yaz dillere dolanacağını söyleyen Şimşek, "İnsanların 'mankenden şarkıcı olur mu' düşünceleri bu albümü dinledikten sonra değişecek" diyerek iddialı olduğunu söylüyor.

İlk albümünü iyi tanıtamadığını söyleyen Şimşek, "Adnan Hoca davası için günde 10 tane duruşmaya gidiyordum. Konsere mi gideceğim mahkemeye mi? Konser bekliyor ama mahkeme beklemiyor. O yüzden işimle yeteri kadar ilgilenemedim. Yeni albümde böyle olmayacak" dedi.
(Hürriyet)
485
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.