Magazin

Manga'dan kötü haber!

Manga'dan kötü haber!

Norveç'in başkenti Oslo'da yapılan 55. Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi "We could Be The Same" adlı parçayla temsil eden Rock grubu Manga ile birlikte dans eden Natalie Marablle, 1. final provasına kırık kasketi ile katıldı.

Kasketini çıkarırken düşmemesi için özen gösteren Natalie, performansta zorluk çekti.

Kasket olayının dışında herhangi bir sorun yaşamadan final provasını tamamlayan 1. finalin tek grubu Manga, çok iyi bir performans sergiledi.

Manga bu akşam basına kapalı olan ve jürinin prova performansına puan vermesi beklendiği 2. final provasına katılacak.

Cumartesi TSİ 22.00;de yapılacak olan finalde Manga 14. sırada sahneye çıkacak. Sırasıyla Azerbaycan, İspanya, ev sahibi Norveç, Moldova, Kıbrıs Rum Kesimi, Bosna Hersek, Belçika, Sırbistan, Beyaz Rusya, İrlanda, Yunanistan, İngitere, Gürcistan, Türkiye, Arnavutluk, İzlanda, Ukrayna, Fransa, Romanya, Rusya, Ermenistan, Almanya, Portekiz, İsrail ve Danimarka sahne alacak.

Finalde 10 ülkeyi bayan, 11 ülkeyi erkek, 2 ülkeyi de karma sanatçılar temsil edecek, Manga, sahneye çıkan tek rock grubu olacak.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 29.05.2010
468
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.