Magazin

'Mallarım iyidir, hepsi satılık' (Video)

'Mallarım iyidir, hepsi satılık' (Video)

Benzemez Kimse Sana'da bir yanına Asena'yı bir yanına Hande Ataizi'yi alan Seyfi Dursunoğlu, iki ünlü kadını esprileri ile yerin dibine soktu.

Güncellenme tarihi:

ASENA VE HANDE ATAİZİ'YE ŞOK SÖZLER (VİDEO)

Star TV'de yayınlanan Benzemez Kimse Sana programına bu hafta Seyfi Dursunoğlu'nun Hande Ataizi'ni "satılığa çıkardığı" an damgasını vurdu. Dursunoğlu öyle bir pazarlama yaptı ki Ataizi "inşallah bunlar yayınlanmaz" demek zorunda kaldı. Bir yanına Asena'yı bir yanına Hande Ataizi'ni alan Dursunoğlu, iki ünlü kadını esprileri ile yerin dibine soktu.

Dursunoğlu izleyicinin önüne çıkarttığı Asena ve Hande Ataizi'ni göstererek "Mallarım iyidir" diyerek pazarlamacısı rolünü oymaya başladı. Hande Ataizi önce esprileri gülerek geçiştirmeye çalıştı, baktı olmadı ağzını eliyle kapatmaya çalıştı.

ASENA'DAN EROTİK DANS (VİDEO)

MALLARIM SATILIK

Dursunoğlu ise hız kesmedi ve iki ünlü kadını göstererek, "İkisi de satılıktır... Bu daha ucuzdur (Asena), bu sürümden (Hande) kazanır. Bu Türkiye'de çalışır (Asena) bu enternasyoneldir (Hande). Ben mallarımı satıyorum" dedi.

VALLAHİ KESTİRTCEM

Bu sözlerden sonra Hande Ataizi "Hakkaten demin dedikleriniz yayınlanacak mı? Yandık valla!.. Vallahi kestirtcem... Valla kestirtcem" diyerek Seyfi Dursunoğlu'nun yanından bozulmuş bir şekilde uzaklaştı.

ASENA FOTOĞRAFLARI

HANDE ATAİZİ FOTOĞRAFLARI

Yayın tarihi: 15.07.2012
174
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.