Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Makyajsız da güzeller mi?

Makyajsız da güzeller mi?

Hollywood yıldızlarının korkulu rüyasıdır makyajsız görüntülenmek.

Ünlülerin makyajlı halleri sağda

OK dergisi de son sayısında, gazetecilere doğal halleriyle yakalanan ünlü güzellere yer verdi.

Teri Hatcher
"Çaresiz Evkadınları" dizisiyle yıldızı parlayan ve adı George Clooney'le anılan Hatcher, bu görüntüsüyle erkeklerin başını döndüren imajından bir hayli uzak.

Penelope Cruz
İspanyol oyuncu, uzun zamandır güneş görmemiş gibi görünüyor. Yakın arkadaşı Salma Hayek'le "Bandidas" filminde birlikte oynayan Cruz'un kendini toplaması için acilen Akdeniz güneşine ihtiyacı var.

Eva Longoria
"Çaresiz Evkadınları" dizisinin oyuncularından Eva Longoria'yı dizide seksi Gabrielle olarak izliyoruz. Ancak yıldızın doğal hali, bu görüntüsünden çok farklı.

Nicollette Sheridan
Şu sıralar Michael Bolton'la dolu dizgin bir aşk yaşayan Nicollette Sheridan, acaba sevgilisinin yanında da makyajsız mı dolaşıyor?

Pamela Anderson
Her kadın doğal görüntüsüyle dikkat çekmek ister, ama Pamela Anderson'ın böyle bir şansı yok! Silikonlu göğüsleriyle ünlü seksi yıldızın makyajsız görüntüsü insanı dehşete düşürüyor.

Jennifer Lopez
Son olarak Oscar töreninde şıklığı ve güzelliğiyle dikkatleri çeken Jennifer Lopez, doğal haliyle sıradan bir evkadınını andırıyor.
319
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.