Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Laçin: Korkmasınlar, konuşmam

Laçin: Korkmasınlar, konuşmam

Berna Laçin, Kudret Sabancı'nın Sanem Çelik'le yaşadığı ilişkiyle hakkında çok şey bildiğini söyledi. Laçin, "Her ikisi de konuşacağım diye korkuyorlar. Ama korkmasınlar, konuşmayacağım" dedi.

"Aliye" dizisinin evli yönetmeni Kudret Sabancı ile başrol oyuncusu Sanem Çelik'in otomobil içinde öpüşürlerken görüntülenmesinin ardındaki ismin Berna Laçin olduğu söyleniyor. Bu ilişkiyi gazetecilere sızdırdığı iddia edilen Berna Laçin, "Haydi onları ben yakalattım diyelim, öpüşmelerini, sarıllalarını da mı ben yaptırdım" dedi. Laçin konuşmasına şöyle devam etti:

"Sanem Çelik'i kıskanıyor muşum, bu işin arkasındaki isim ben mişim filan. Hadi onu kıskanıyorum diyelim, bu ortadaki ahlaksızlığı değiştirir mi, hayır! Şimdi bunlar avukatlarıyla oturmuş, bu işten nasıl kurtuluruz planları yapıyorlar. Ortaya böyle abuk subuk dedikodular yayıyorlar. Ne yaparsa yapsınlar, bir gerçek var ve bu gerçek de değişmez. Bir kere Kudret'in açıkladığı gibi Esra benim yanıma falan taşınmadı, bu bir yalan! Zaten kendisi konuşuyor, sonra ağlayarak bizi arayıp, 'ben böyle bir şey konuşmadım' diyor...

Kendi söylediğini yalanlıyor. Köşeye sıkıştı çünkü. Esra'nın ondan yüklü miktarda tazminat falan istediği gibi şeyler de kulağıma geldi. Arkadaşım boşanma davası açıyor ve Kudret'ten bir kuruş bile istemiyor. Çünkü bu işten bir an önce kurtulmak, tertemiz hayatına geri dönmek istiyor. Oysa yeni kanuna göre şu şartlarda, ömrünün sonuna kadar çok güzel para alabilir. İstemiyor! O yüzden Kudret, Esra para isteyecek diye endişelenmesin. Başından beri her şeyi o kadar iyi biliyorum ki. Onlar konuşacağımdan korkuyorlar, ondan da kormasınlar, konuşmayacağım!"

Ünlü oyuncu Sanem Çelik, Kudret Sabancı'yla yaşadığı ilişkinin gündeme gelmesiyle birlikte derin bir sessizliğe gömüldü. "Aliye"nin bu ilişkiden etkilenmemesi için yapımcı Erol Avcı'nın Sanem Çelik'i konuşturmadığı söyleniyor.
(Hürriyet)
607
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.