Magazin

Kylie sahnelere dönüyor!

Kylie sahnelere dönüyor!

Göğüs kanserine yakalanmasının ardından tedavi gören ve kanseri yenen Avustralyalı şarkıcı Kylie Minogue, yıl sonunda, uzun bir aradan sonra yeniden sahnelere dönüyor.

Kylie'nin seksi fotoları sağda

Frontier Touring şirketinden Michael Gudinski, adı 'Showgirl Homecoming' şeklinde değiştirilecek olan gösteriler kapsamındaki ilk konserin 11 Kasım için öngörüldüğünü söyledi. Gudinski, 'En zor aşamadan çıktı, sizleri yeniden görmek, aranızadönmek için çok kararlı ve çok sabırsız' dedi ve kısa bir süre önce Londra´da Minogue'u ziyaret ettiğini, kendisini iyi gördüğünü belirtti.

Avustralyalı şarkıcının önünde aşması gereken bazı etapların bulunduğunu belirten Gudinski, ancak kasımda turnenin yapılacağından çok emin olduklarını söyledi. Kylie Minogue, 'Showgirl' adlı turnesi sırasında, Mayıs 2005'te, kansere yakalandığını açıklamış, tedavi görmek amacıyla turnesine ara vermişti.

Sanatçının fiziksel durumu göze alınarak, turnenin geniş bir zamandilimine yayılacağı belirtiliyor. İlk konser, Sydney'de 11 Kasımda, ikincisi ise 17 Aralıkta Melbourne'de olacak.
Yayın tarihi: 22.06.2006
350
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.