Magazin

Kusursuz 'tanrıça'yı kaybetti

Kusursuz 'tanrıça'yı kaybetti

Charlie Sheen, kusursuz "tanrıça" Natalie Kenly'i de kaybetti.

Son zamanlarda Warner Bross ve Chuck Lorre'la davası yüzünden başı sıkıntıda olan Amerikan aktör Charlie Sheen kusursuz 'tanrıçasını' kaybetti. Charlie Sheen, Natalie Kenly'nin aktörün Los Angeles'taki evinden geçen hafta ayrılmasıyla ağır darbe aldı.

Sheen, 'tanrıçasız' kaldıktan sonra, Kenly'e aldığı Mercedes'i geri istedi. Aktöre yakın kaynaklar, aktörün 'Masheen için alışılmadık bir durum!' diyerek ayrılığı atlatmaya çalıştığını söylediler.

Sheen'in diğer tanrıçası film yıldızı Bree Olson aktörün Amerika'daki 'My Violent Torpedo of Truth/Defeat Is Not an Option' turnesinde kendisine kısa süreliğine eşlik etmiş, Nisan ayında da aktörden ayrılmıştı.

45 yaşındaki aktör disiplinsiz davranışları yüzünden 'Two and a Half Men' dizisinden çıkarılmış yerine Ashton Kutcher getirilmişti. Jürinin verdiği mahkeme karara göre Sheen, Warner Bros'a 100 milyon dolar ödemek zorunda. Söylentilere göre Sheen'e dizinin her bölümü için 1.25 milyon dolar ödeniyormuş.

Geçtiğimiz günlerde çıkan haberlere göre Charlie Sheen Ocak 2012'de yeni bir sit-com ile izleyici karşısına çıkacakmış. Aktör yeni televizyon dizilerinden alacağı 'büyük teklif' için görüşmelerine başlamış.
(Gazeteport)
Yayın tarihi: 29.06.2011
432
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.