Magazin

Klibinde kadın kadına sevişti

Klibinde kadın kadına sevişti

Son single çalışması I Gotta Feeling'in videosunda soyunan Black Eyed Peas grubunun vokalisti Fergie, yine yaptı yapacağını ve bu defa da hem üstsüz hem de nevrotik hareketlerle bir kadını dudağından öptü.

Kışkırtıcı klibiyle bir hayli iddialı gelen şarkıcı, erotizmin sınırlarını zorluyor, zorlamakla kalmıyor, şimdiye kadar çekilen en seksi videolardan birine de imzasını atıyor.

34 yaşındaki Fergie, iç çamaşırlarıyla görüntülendiği videoda, şarkıyı geri plana atarak tamamiyle görsel bir şovun malzemesi olarak boy gösteriyor.

Josh Duhammel'le evli olan Fergie, geçtiğimiz günlerde biseksüel olduğuna dair yaptığı açıklamalarla gündeme gelmiş, pek çok kadınla deneyimleri olduğunu söylemişti.

Aynı zamanda henüz televizyonlarda yer almayan videosu hakkında da küçük ipuçları vermiş ve "Çok seveceksiniz. Çılgınca şeyler yapıyorum. Klipteki kızlarla daha önce de tanışıyorduk. İkisi de güzel ve seksi" demişti.

Yayın tarihi: 11.06.2009
661
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.