Magazin

Kızının kavgasına ne dedi?

Kızının kavgasına ne dedi?

Zehra'nın bir mekanda olay çıkardığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü

Kaya Çilingiroğlu

Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu’nun 16 yaşındaki kızları Zehra, önceki gün saat 18.00 sıralarında bir kız arkadaşıyla Etiler’deki GQ adlı mekana gitti.

İddiaya göre, kız arkadaşıyla masaya oturup sipariş veren Zehra, bu sırada eski erkek arkadaşı M.Y.’yi yanında bir kızla gördü. Bunun üzerine eski erkek arkadaşının masasına yöneldi, masadaki demliği alıp içindeki sıcak çayı genç kıza fırlatarak mekandan ayrıldı. Sıcak çaydan kaçmak isterken başını çarpan, aynı zamanda göğsünde hafif yanıklar oluşan kız, Ulus’taki bir hastaneye giderek ayakta tedavi gördü. Olaya polis de müdahil oldu, yaşananları tanıklardan dinleyerek kayıt altına aldı. Üzerine çay atılan genç kızın şikayetçi olmadığı öğrenildi.

Kaya Çilingiroğlu konuyla ilgili, “Onlar daha çocuk. Olur böyle şeyler, çok büyütülecek bir olay değil. Zehra da sonra kendiliğinden gidip özür dilemiş zaten... Aralarında konuşup anlaşmışlar. Bir anlık sinirle yapılmış bu hareket” dedi. Avşar ise yorum yapmaktan kaçındı: “Evet, Zehra dün bir ara evden çıkıp geri geldi. Benim de böyle bir söylenti kulağıma geldi, ama konuşmadık. Büyütülecek bir şey yok.”

BİR YIL ÖNCE DE KAVGA HABERİ ÇIKTI

Zehra Çilingiroğlu, geçen yıl da bir kavga haberiyle gündeme gelmişti. 10 Nisan’da gittiği İstinye Park’ta, arasının açık olduğu bir kız arkadaşıyla karşılaşan Zehra’nın soluğu o kızın yanında aldığı, “Sana ondan uzak duracaksın demedim mi?” diye bağırmaya başladığı, iki kızın daha sonra saç saça baş başa kavga ettiği yazılmıştı.

(Vatan(

Yayın tarihi: 13.03.2013
385
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.