Magazin

Kıvanç'a neden selam vermedi

Kıvanç'a neden selam vermedi

Kadir İnanır, Levent Camii'nde karşılaştığı Kıvanç Tatlıtuğ'u görmezlikten geldiği yönünde çıkan haberlere yanıt verdi.

Türkiye'nin iki dev jönü, Ali Taran'ın eski eşi Selma Ann Desmond'ın cenaze törenine katıldı.
Levent Camisi'ne önce Kıvanç Tatlıtuğ geldi. Oyuncu, kapıda tanıdıklarıyla sohbet ederken Kadir İnanır, işadamı Yılmaz Ulusoy'la cenaze törenine dahil oldu.

Kadir İnanır'ı gören Kıvanç Tatlıtuğ, usta aktöre selam vermek için ona doğru yöneldi. Ancak İnanır, genç meslektaşının yanından geçip gitti. Tatlıtuğ'un usta aktörün arkasından bakakaldığı o ilginç anlar ise objektiflere yansıdı.

Yaşanan bu olay, Kadir İnanır, 'Kıvanç Tatlıtuğ'a selam vermedi' şeklinde yorumlandı. Ancak Hürriyet'e konuşan Kadir İnanır iddiaları yalanladı:

"Ben o camiye her hafta cuma namazı için giderim. Çıkışta da öyle bir olay yaşanmadı. Daha doğrusu ben Kıvanç Tatlıtuğ'u görmedim. Tamamen yanlış anlaşılmış bir durum. Ben her zaman genç oyunculara kahraman gözüyle bakarım ve onları çok severim. Ben ne Kıvanç'a ne de kendimden yaşça küçük bir oyuncuya böyle bir saygısızlık yapmam."
Yayın tarihi: 28.11.2011
520
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.