Magazin

'Kitaplık bile beni daha iyi tatmin edebilirdi'

'Kitaplık bile beni daha iyi tatmin edebilirdi'

Dünyanın en ünlü teknik direktörlerinden birinin başı eski sevgilisinin açıklamalarıyla dertte! Üstelik bu sözler yenilir yutulur cinsten değil...

Nancy Dell'Olio

İtalyan asıllı Amerikalı avukat Nancy Dell'Olio, 9 yıllık ilişkisinin ardından ilk kez bu kadar net konuştu ve İngiltere Milli Takımı eski teknik direktörünü tabiri caizse rezil etti!

İngiliz gazetesi Daily Mail'e konuşan Dell'Olio, bir dönem Türk kulüplerinin de ilgilendiği Sven-Goran Eriksson'un tüm cinsel yaşamını gözler önüne serdi.

Sven-Göran Eriksson'un seks bağımlısı olduğunu söyleyen Dell'Olio, "Sven-Göran ile sevişmek IKEA'dan demonte mobilya alıp, onu kurulum talimatıyla monte etmeye benziyordu" dedi.

Dell'Olio'nun açıklamaları bununla sınırlı kalmadı. 52 yaşındaki programcı ve yazar, "Tabii şunu da söylemem gerek IKEA'nın Billy isimli kitaplığı bile beni Sven-Göran'dan daha iyi tatmin edebilirdi" dedi.

İsveçli teknik adamın defalarca kendini aldattığını söyleyen Dell'Olio o günlerden şöyle söz etti:

"Bir gün maç öncesi tanımadığım bir kadınla seviştiğini gördüm. Sanırım beni tatmin etmek için antrenman yapıyordu. Daha sonra televizyon sunucusu Ulrika Johnson'la yakaladım. Bence onun Michael Douglas gibi seks terapisi alması gerekiyor."

İkili 2007'de ayrılmış, İsveçli teknik adam nafaka ve İtalya'da ultra lüks bir villa bırakmıştı.

(Milliyet)

Yayın tarihi: 19.11.2013
1106
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.