Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Kim korkar Paris Hilton'dan?

Kim korkar Paris Hilton'dan?

Skandallarıyla gündeme gelen Paris Hilton bu cuma gösterime girecek olan 'Mumya Evi' filminde rol alıyor.

Paris Hilton'un Mumya Evi filmindeki görüntüleri için sağ taraftaki Foto Galeri'yi tıklayınız!

Magazin basınının gözde milyarderi Paris Hilton, sonunda Türkiye sinemalarında da boy gösterecek. Bu cuma gösterime girecek olan gençlik korku filmi 'Mumya Evi'nin kadrosunda, Elisha Cuthbert ve Chad Michael Murray'la birlikte Paris'in de adı geçiyor.

Bu ikinci oluyor
Beyazperdeye adımını 1991 yılında 'Wishman' filmindeki küçük rolüyle atan Hilton bu kez, 'Mumya Evi'nde altı arkadaşıyla senenin en büyük kolej maçına gitmek için yola koyulan Paige'i canlandırıyor.

Maçtan sonra olanlar
Film, altı gencin kolej maçından bir gün önce başına gelenleri anlatıyor. Gençler hiç bilmedikleri bir kasabada canlı olduklarını düşündükleri heykellerin olduğu 'mumya evi'ni keşfedecektir.

1953 yapımı Andre De Toth'un aynı adlı filminin yeniden çevirimi olan 'Mumya Evi'nin yönetmenliğini Jaume Collet-Serra yapıyor. İspanyol yönetmenin ilk uzun metraj denemesi olan 'Mumya Evi'nin senaryosu ise Charles Belden ile Chad Hayes'e ait.
(Radikal)
Yayın tarihi: 05.07.2005
507
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.