Magazin

Keşke Che'yle yatsaydım

Keşke Che'yle yatsaydım

İki Oscar ödüllü, bir zamanların ünlü politik aktivitisti ABD'li aktris Jane Fonda'nın en büyük pişmanlığı 1967'de öldürülen Arjantinli efsanevi devrimci Che Guevara ile yatmamakmış.

Güncellenme tarihi:
JANE FONDA FOTOĞRAFLARI Gazeteci Patricia Bosworth imzalı "Jane Fonda: The Private Life of a Public Woman" isimli kitapta, üç kez evlilik yapan 73 yaşındaki aktrisle çarpıçı bölümler var. Feminist toplantıda itiraf Adı bazı siyasi aktivistlerle gizli aşk dedikodularına karışan, Vietnam Savaşı'na karşı muhalifliği ile tanınan aktris, bir feminist toplantısında "En büyük pişmanlığım Che Guevara ile yatmamak" demiş. Kitaba göre Fonda'nın 1973-1989 yıllarında evli kaldığı ikinci kocası ünlü aktivist Tom Hayden, aktrise, fazla burjuva olduğunu söyleyerek bulaşık makinesiyle, çamaşır makinesini kullanmayı yasaklamış. Jane Fonda Cartier marka kol saati de takmıyormuş. Aktrisin Tom Hayden'la evliliği, "hayatı tek bir adamla paylaşmak" istemediği için bittiği de yazılı. (Hürriyet)
Yayın tarihi: 06.09.2011
426
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.