Magazin

Kerem Bürsin'in Yeni Dizisi Başlıyor!

Kerem Bürsin'in Yeni Dizisi Başlıyor!

Ece Yörenç'in yazdığı Leyla Lydia Tuğutlu ve Kerem Bürsin'in başrollerini paylaştığı 'Bu Şehir Arkandan Gelecek' dizisi başlıyor.

Senaryosunu Ece Yörenç'in yazdığı, yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı'nın üstlendiği 'Bu Şehir Arkandan Gelecek'te 'Ali' karakterini canlandıran Kerem Bürsin İstanbul'da 'Derin' (Leyla Lydia Tuğutlu) ile tanışıyor. Ardından öz babası rolündeki (Gürkan Uygun)'la karşılaşıyor.ÇOK YAKINDA ATV EKRANINDA

Başrollerinde Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun'un yer aldığı, Ay Yapım'ın yeni projesi 'Bu Şehir Arkandan Gelecek'in ilk tanıtımı yayınlandı. Çok yakında atv ekranlarından izleyicisiyle buluşacak dizinin yayınlanan tanıtımı heyecanı artırdı.Yayınlanır yayınlanmaz sosyal medyada gündem oluşturan tanıtımda, henüz 4 yaşındayken annesi gözlerinin önünde öldürülen ve bu acı olaydan sonra hayatı yük gemilerinde geçen 'Ali'nin (Kerem Bürsin) yıllar sonra İstanbul'a zorunlu gelişine yer verildi. Tanıtımda, İstanbul'da geçmişinin acı dolu hatıralarının canlanmasından korkarken tesadüfen hayatının aşkı 'Derin'le tanışan 'Ali'nin, şehri 'Derin'le birlikte ilk defa gezdiği eğlenceli sahneler de yer aldı.

'Ali'nin gerçek babası olduğunu bilmeden bir zamanların efsane boksörü 'Şahin Vargı' (Gürkan Uygun) ile karşılaştığı anlar da merak uyandırdı. Senaryosunu Ece Yörenç'in yazdığı, yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı'nın üstlendiği 'Bu Şehir Arkandan Gelecek'in oyuncu kadrosunda Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu, Gürkan Uygun'un yanı sıra Osman Alkaş ve Defne Kayalar yer alıyor. 'Bu Şehir Arkandan Gelecek', çok yakında atv'de izleyiciyle buluşacak.

Kaynak:Sabah

Yayın tarihi: 13.12.2016
10698
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.