Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

"Kendime 'biz' diyorum çünkü Allah da kendine 'biz' diyor"

"Kendime 'biz' diyorum çünkü Allah da kendine 'biz' diyor"

Usta Şovmen Okan Bayülgen, önceki gün programına son günlerin en çok konuşulan isimleri Nihat Doğan ve Doğuş'u konuk etti. Doğan ve Doğuş, ilginç açıklamalar yaptı.

Okan Bayülgen'in, TV8'deki 'Kral Çıplak' adlı programının konukları son günlerin iki popüler ismi Nihat Doğan ve Doğuş oldu. Programa önce Nihat Doğan çıktı. Doğan, kendine has söylemleriyle programa damga vurdu. İzleyicilerin de konuk olup soru sorduğu programda, bir izleyicinin "Niye kendinizden 'biz' diye bahsediyorsunuz?" sorusuna "Allah da kendinden 'biz' diye bahsediyor" diye cevap verdi.

Kendini eleştirenlere "Davulun gürültüsü içinin boşluğundandır. Sevgili Okan sıfır birden büyük olabilir mi" diyen Doğan, Twitter'daki hesabından ilk tweet'ini de programda attı:
"İtler istiyor diye atlar ölmez".

Lucescu'nun Galatasaray'ın başındayken söylediği "Atlar istedi diye köpekler ölmez" adlı Rumen atasözünü yazan Doğan'ın ikinci tweet'i de şu oldu: "Konuşan bir çoban susan bir alimden çok daha hayırlıdır, ahlaklıdır."
(Habertürk)
372
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.