Magazin

Kayıp Şehir oyuncusuna Sezen Aksu sürprizi!

Kayıp Şehir oyuncusuna Sezen Aksu sürprizi!

Asmalımescit’te doğum gününü kutlayan Kayıp Şehrin Duygu'su, karşısında Sezen Aksu’yu görünce mutluluktan adeta havalara uçtu...

Geçtiğimiz hafta yayınlanan son bölümüyle ekranlara veda eden Kayıp Şehir dizisinde Duygu karakterini canlandıran oyuncu Ayta Sözeri ile cumartesi günü buluştuk. Amacımız Milliyet Cumartesi ekindeki ‘İyilik&Sağlık’ köşesi için bir röportajdı. Keyifli bir söyleşinin ardından fotoğrafçekimine geçtik. Son fotoğrafları da Asmalımescit’deki Boncuk Restoran’da çektik. Fotoğraf çekiminin ardından laflarken Ayta, “Yarın burada doğum günümü kutlayacağım, siz de gelin”diyerek bizi de doğum gününe davet etti.

Kelebek kolye hediye

Fotoğraf sanatçısı arkadaşım Ozan Güler ile birlikte İstiklal’in tıklık tıklım dolu olduğu bir pazar akşamı Asmalımescit’in yolunu tuttuk. Neşeli insanlarla dolu sokaklardan geçerek Boncuk Restoran’a girdik ve kutlamanın yapıldığı bölüme geçtik. Masamızda Kayıp Şehir’in Aysel’i Gökçe Bahadır, Ayta’ya doğum günü hediyesi olarak aldığı şirin bir kelebek kolye veriyordu. Mekânda sıcak, samimi ve dostça bir hava vardı. Ayta ve Gökçe arasındaki samimiyet de dizideki sıcaklığını aratmıyordu.Ortam iyiden iyiye hareketlenmeye başlayınca Ayta’nın arkadaşları sahneyi doldurdu. Şarkılar söylendi, danslar edildi. Ardından Ayta mikrofonu aldı ve güçlü sesi, yorumu ve sahne hakimiyetiyle herkesi mest etti. Derken, Yalan Dünya’nın Eylem’i Gonca Vuslateri içeri girdi. Ayta ile sahnede samimi bir sarılma ve öpüşmenin ardından Gonca da bizim masaya doğru yöneldi, herkesi selamladı ve masada yerini aldı. Birkaç şarkının ardından Ayta “Bir Sezen Aksu şarkısı söyleyelim mi?” diye sordu. Tam o sırada Sezen Aksu da içeri girdi. İşte gecenin en büyük süprizi de bu oldu. İtiraf etmek gerekirse ben ve Ozan mutluluktan uçacaktık. Üstüne bir de Sezen Aksu masamıza oturunca rüyadayız herhalde diye düşündüm. Enerjisi, esprileri, samimiyetiyle bizi bizden aldı.

Yayın tarihi: 02.04.2013
3136
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.