Magazin

Kaya Çilingiroğlu yine yakalandı

Kaya Çilingiroğlu yine yakalandı

Kaya Çilingiroğlu, dün akşam Show TV'de yayınlanan Pazar Keyfi kameralarına Feraye adlı bir güzelle yakalandı.

Hülya Avşar-Kaya Çilingiroğlu evliliğinde, zaman zaman Çilingiroğlu'nun adının karıştığı kaçamak haberleri yüzünden ciddi krizler yaşanmıştı. Adı bir dönem Ayşe Hatun Önal ve Q Kızı Reyhan ile birlikte gündeme gelen Kaya Çilingiroğlu, dün akşam da Show TV'de yayınlanan Pazar Keyfi kameralarına Feraye adlı bir güzelle yakalandı.

İkili ilk olarak Bebek'teki Lucca Bar'da baş başa yerken görüntülendi. Oradan çıktıktan sonra ise sahilde kısa bir yürüyüş yapıldı. Gecenin sonunda Feraye adlı kadını otomobiline bırakan Çilingiroğlu, arabasına binerken programın muhabiri ile karşılaştı. Muhabirin, o gün kullandığı gri renkteki Ferrari otomobili kastederek 'Kaya Bey, Ferrari'yi yeni mi aldınız' sorusuyla birlikte, Çilingiroğlu'nun yanındaki güzelin adı netlik kazandı.

Çünkü Çilingiroğlu bu soru karşısında şaşırarak 'Siz Feraye'yi nereden tanıyorsunuz' diye karşılık verdi. Muhabirin sorusunu tekrarlaması üzerine durumu anlayan ve 'O benim yakın bir arkadaşım' diyen Çilingiroğlu'nun alkollü olduğu gözlendi. Muhabire, 'Siz çektiniz mi' diye soran Çilingiroğlu, daha sonra arkadaşına ait olduğunu söylediği Ferrari ile uzaklaştı. Önceki kaçamak haberlerine kayıtsız kalan Hülya Avşar'ın bu görüntüler karşısında ne tepki ise vereceği merak konusu.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 22.08.2005
470
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.