Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Kaya Çilingiroğlu gibi adamı gırtlaklarım

Kaya Çilingiroğlu gibi adamı gırtlaklarım

Tuğba Özay, Antalya'nın Alanya İlçesi'nde katıldığı otomobil galerisi açılışında, hayatında hiçbir erkek olmadığını ve aşk acısı çekmek istemediğini söyledi.

Özay'ın harika fotoları sağda

Manken Tuğba Özay, Alanya'da bir otomobil galerisinin açılışına katıldı. Açılışta, taktığı pırlanta küpelerin hediye mi olduğu sorusuna sinirlenen Özay, "Küpelerim pırlanta. Tek başıma kendim aldım ve taktım. Ne demek yani illa bir erkeğin mi yapması lazım. Bir kendi ekonomik özgürlüğünü kendi yaratabilir. Hiçbir erkeğin boyunduruğu altında kalmadan yaşayabilir. Aldatmalara, ihanetlere direnebilir. Mücadele edebilir. Hatta 'tak sepeti koluna, herkes kendi yoluna' diyebilir" yorumunu yaptı. Gülşen ile Erol Köse arasında yaşanan olaylara da üstü kapalı göndermede bulunan Özay, "Yanlış örnek olanlar var aramızda. Ben toplumun değer yargılarına uygun olmayan şeyleri tasvip etmiyorum. Aile gibi kutsal değeri yozlaştırmak hiç doğru değil" dedi.

KISA BOYLU ADAMLA OLAMAM
Tuğba Özay, hayatında hiçbir erkek olmadığını ve aşk acısı çekmek istemediğini belirterek, "Olursa eğer boyu boyuma olacak. Kısa boylu adamla olamam. Karadenizli olabilir, ama öncelikle insan olsun. Adam gibi adam olsun. Muhakkak vardır da beni bulmuyor" dedi. "Kaya Çilingiroğlu da Karadenizli. Bir örnek olabilir mi" sorusuna Özay, "Benim babam da Karadenizli. Benim babam çok iyi bir örnek. İnanılmaz bir adam. Ama Kaya'nın babam gibi olması mümkün değil. Kaya iyi bir insandır falan, ama öyle bir adamı gırtlaklarım. Mümkün değil. Biz de Karadenizliyiz" yanıtını verdi.

Manken Özay, silaha olan ilgisinin hatırlatılması üzerine "Ateş etmeyi seviyorum" dedi. "Ruhsatlı silahınız var mı?" sorusuna ise Özay, gülümseyip dudaklarını fermuar çekme işareti yaptı.
(Hürriyet)
456
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.