Magazin

Kavgayı DNA bile bitiremedi

Kavgayı DNA bile bitiremedi

Emrah Karaca, DNA testinin sonucu açıklanınca rahat bir nefes aldı. "Sonuçtan emindim" diyen Emrah Karaca, yasaklı olduğu için yurtdışında yaşayan babasıyla tanışmasını da ilginç bir anıyla anlattı.

Kanal D'de yayınlanan "Dobra Dobra" programına annesi Feride Balkan'la birlikte katılan Emrah Karaca, ünlü sanatçı Cem Karaca'nın DNA testinin sonuçlarının açıklanmasından sonra "Sonuçlardan emindim. Durumun buraya gelmesinden sorumlu olanlar utansın. Allah'ın ve hukukun önünde hesap verecekler" dedi.

Emrah Karaca, babasıyla tanışmasını ise, "Önce resimlerinden tanıyordum. Uçaktan inerken gösterdiler, 'Şapkalı adam senin baban' diye. Bir de baktım ki, hepsi şapkalı." Resimlerinden tanıdığım için sonradan ayırt ettim" diyerek anlattı.

DNA testiyle Cem Karaca'nın oğlu olduğu kesinleşen Emrah Karaca'nın annesi Feride Balkan ise, eski eşinin hemen çocuk istediğini ancak ilk çocuğunu düşürdüğünü söyledi. İkinci kez hamile kaldım, yine düşürdüm, kısmet Emrah'aymış" diyerek oğlu Emrah'ın doğuşunu anlattı.

DNA TESTİNİ BEN İSTEMEDİM
Cem Karaca'nın eşi İlkim Karaca, DNA sonucunun açıklamasının ardından, "Beni bugüne kadar miras için mezarı açtırıp 'DNA testi yaptıran kadın' olarak tanıttılar. Bu Cem Karaca'nın sağlığında istediği bir şeydi. Keşke Emrah Karaca, Cem Karaca'nın sağlığında saygı duysaydı ve o zaman yaptırsaydı. Davayı 29 Mart 2004'te Emrah Karaca ve Feride Balkan birlikte açtılar. Kendinden emin olan insan bir iftira atıldı diye babasının mezarını açtırır mı? Bunu şahsen ben yapmam" dedi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 08.04.2006
594
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.