Magazin

Katie'ye göre hayatın anlamı

Katie'ye göre hayatın anlamı

Hollywood'un en başarılı aktörlerinden Tom Cruise ile mutlu bir aile kuran Katie Holmes, evliliği ve özel hayatına dair birçok sırrı anlattı. Başarılı oyuncuya göre hayatın anlamı: "Kızımın nefesi, yeni kesilmiş çim kokusu, yeni film setine ilk ziyaret, kocama sarılmak."

Gerek başarılı kariyeri gerekse Tom Cruise ile olan evliliğiyle Hollywood'un en çok konuşulan kadınlarından biri olan Katie Holmes, InStyle dergisine verdiği röportaj, ünlü çiftin ilk nerede tanıştıklarıyla başlıyor. Holmes, Cruise ile bir iş toplantısında tanışmış. "Onu görünce kıpkırmızı kesilmiştim" diyor güzel oyuncu elini sallayarak yüzünü serinletirken. "Her şey bir anda oldu. Onu her gördüğümde aynı şeyi hissediyorum."

Kısa bir süre çıkmaya başlamışlar. Tanışmalarını, evlilik teklifi (Eyfel Kulesi'nin tepesinde), düğünleri (bir İtalyan şatosunda) ve anne babalık deneyimi (anne-babalık yaptıkları çocuklar arasında Cruise'un eski eşi Nicole Kidman'dan olan İsabella-15 ve Connor-12 da var) takip etmiş ve tüm bunlar iki buçuk yıl içerisinde gerçekleşmiş. "Her şey çabuk gelişti. Ama istediğim şeyin bu olduğuna emindim" diyor Holmes ve ekliyor "Kendimi baskı altında hissetmedim. 'Tamam her şey yolunda' dedim."

"Tom ile aramızda gerçekten iyi bir iletişim var" diyen Holmes şöyle devam ediyor: "Onunla istediğim zaman istediğim şeyi konuşabiliyorum. 48 saat durmaksızın çalışıyor. Eve geldiğinde, 'Bana şu konuda yardımcı olabilir misin' diye soruyorum ve hayır demiyor. Her gün, ona, onu ne kadar sevdiğimi anlatmaya çalışıyorum. Evliliğimiz her geçen gün daha iyiye gidiyor. O artık benim hayatım."

BABASI BASKETBOL KOÇU
Holmes, Ohio'nun Toledo şehrinde geçen çocukluğunu anlatırken şunları söylüyor: "Hem korumacı, hem özgürlükçü harika bir anne-baba, hayranlık duyulan büyük dört kardeş (üçü kız, birisi erkek) dans, spor (basketbol koçu babasıymış), piyano ve seyahat odaklı bir yaşamım vardı. Sonra bir sabah onlara aktris olmak istediğimi söyledim. Toledo'lu aktör sayısı fazla değildi ama 'Harika fikir, hayalinin peşinden git' dediler. Bu yaşıma kadar istediğim şeylerin peşinden gittim. Çok çalıştım."

Cruise'un çocukları Holmes'u hemen hayatlarına dahil etmişler. "Kolay bir geçiş oldu. Bu konuda çok anlayışlıydılar" diyor Holmes.

Hamile olduğunu öğrendiğinde "Sıra bana geldi" demiş çok sayıda yeğeni ve kuzeni olan Holmes. Doğum odasında Cruise hep yanıbaşındaymış. "Daha destekleyici bir eş olamazdı. Odayı hazırlamış, her yere mumlar ve fotoğraflar koymuş, güzel bir ortam yaratmıştı."

Yürümeye yeni başlayan bir çocukla ilgilenmek ve Avrupa, Avustralya, Colorado ve Los Angeles'taki bir aileyi idare etmek kolay değil. "Sizin hayatınız size, bizimki ise bize normal geliyor. Suri artık konuşmaya ve koşuşturmaya başladı. Artık daha bilinçli. Boya yapmayı ve farklı şeyler yaratmayı seviyor. Taklit ve dans yeteneği kuvvetli. Dün benimle fotoğraf çekimine geldi ve tüm ayakkabıları denedi. Ne kadar çabuk büyüdüğüne şaşırıyorum" diyor güzel oyuncu.

Tom mini etek giymemi seviyor
Hayattaki Rolünüz: "Şu anda ideal rolümü oynuyorum. Anne ve eş olmak hoşuma gidiyor. Kariyerim için de bir dönem filmi isterdim."
Evlilik: "Güven demek. Tom ve ben birbirimizi tamamlıyoruz. Evliliğe saygım var. Ailem tam 41 yıldır evli."

Hayatınızın Anı: "Düğünde, eşime yürüdüğüm an. Hep evlenmek istemiştim ve sonunda evleniyordum. Nefes alabilmiş miydim bilmiyorum."

Cezbedici Giysiler: "Tom, beni takım elbise ve mini etek ile görmeyi seviyor. Onun sevdiklerini ben de seviyorum. Bu giysiler yüzümü kızartıyor. Böyle giyindiğimde, 'Harika görünüyorsun. Umarım korumaların da yanındadır' diyor. Mutlu oluyorum."

Mükemmel Bir Gün: "Uyanıp, çocuklarla oynamak, film setinde bir karaktere hayat vermek, uçağa binmek, başka bir şehirdeki aktörlerle akşam yemeği yemek."

30'u Devirmek: "Yeni bir sayfa. Kendimi olgunlaşmış hissediyorum. 20'lerimi doyasıya yaşadım ve bu beni mutlu ediyor."
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 04.02.2008
467
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.