Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

'Karına uzaktan uzağa aşığım'

'Karına uzaktan uzağa aşığım'

Psikiyatr Cem Mumcu'nun programına konuk ettiği Mazhar Alanson'a canlı yayında söylediği bu söz ekran başındaki milyonlarca seyirciyi şoke etti.

Sunuculuğunu psikiyatr Cem Mumcu, oyuncu Pelin Batu ve şarkıcı Harun Tekin'in yaptığı "Kısa Devre" programının önceki günkü konuğu Mazhar Alanson'du. Sakin başlayan program Mumcu ve Alanson arasında gerçekleşen ilginç diyaloglarla gerildi. Mumcu'nun, Alanson'un eşi Biricik Suden'e olan hayranlığından söz etmesi tartışmanın fitilini ateşledi. İşte kıyamet koparan o diyalog...

Mumcu: Eşinize uzaktan uzağa aşığım
Alanson: Bak işte bu da ders olsun. Adamın arabası var, başkasının arabasına şey yapar. Karısı var, gider başkasının karısına. Senin kendinde olanlara şükretmen gerekiyor.
Mumcu: Ben bekarım. Sözlerimi yanlış anlamayın, eşinize bir figürü olarak dışarıdan bakıyorum ve bu sözleri saygıyla söylüyorum. Siz de bir takım yaftalarınızla, kafanızdaki görüntülerle, algılamadan bir şeyler söylüyorsunuz.

'Meşhur ettim'
Alanson: Tabii söyleyeceğim, git bunları muayenehanende söyle. Sanki 40 yıllık şovmen gibi attırıp, tutturuyorsun. Hiç kimse seni tanımıyor. Yani sen yılların Cem'i falan gibi bir şey değilsin. Seni meşhur ettim bugün.

Stüdyoda gerginliğin artması üzerine araya Harun Tekin girdi. Alanson'a başka bir konudan sorular sorarak gerilimi azaltmaya çalıştı. Alanson, Tekin'in yönelttiği sorulara cevap verirken bu kez de Mumcu'nun mimiklerine takıldı: "Bana el, yüz hareketleri yapma. Beni alt ettiğini mi sanıyorsun." Alanson'un bu sözleri ortamın daha gerginleşmesine neden olurken, Mumcu masasından kalkarak stüdyonun arkasında bulunan koltuklara oturdu.
(Vatan)
393
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.