Magazin

Karı koca olsak iyi anlaşırdık

Karı koca olsak iyi anlaşırdık

Bakirelik raporuyla gündeme gelen Şebnem Schaefer ve annesi Lale Hanım'ın Tempo'ya yaptığı, "Gece beraber yatıyoruz. Karı koca olsak mükemmel bir çift olurmuşuz" açıklaması uzmanları şaşırttı.

Lale Schaefer: "Zevklerimiz bile aynı. Mesela bir parfümeriye gittik. İkimiz da aynı renge uzanıyoruz. Üzüm üzüme baka baka kararmış. Arada bana dikleneceği tutar, ben onu uyarırırm. Kızımın da benim de başka bir arkadaşımız yok. Onun hayatıma getirdiği büyük mutluluk var. Gözlerinin içine bakıyorum. Beraber yatıyoruz, geceleri ona bakıyorum... Arada dididşirdik ama karı koca olsak mükemmel bir çift olurmuşuz."

Sevgimi anneme veriyorum
Şebnem Schaefer: "Ben annemle yaşıyorum ve bana karışma hakkı var. Arkadaşlarımla bile buluşsam sıkılıp anneme koşuyorum. Hem arkadaşım hem öğretmenim benim o. Küçükken bile tek oyun arkadaşım annemdi. Küçüklüğümden beri kimseye güvenmiyorum. Ben sevgimi bir sevgiliye değil, anneme veriyorum. Herşeyi anneme alatırım ben. İşlerimi anneme danışarak yapmak istiyorum, menajer annem kadar olamıyor. Annem de kişiliğime göre işler seçiyor."

Doc. Dr. Mansur Beyazyürek: Bir annenin, 22 yaşında kızıyla hem böyle sanrılı bir ilişkiye girip hem de mankenlik yapmasına izin vermesini anlamıyorum. Bu büyük bir çelişki. Ben kendilerini tanımam, konuşmuşluğum yok ancak anne-kızını bu denli yönlendiriyorsa problem var demektir. Bu tarz diyaloglar, anne-kız ilişkisinde ileride kendilerine de zarar verebilir. Sonuçta medya bu olaylara yer verdikçe gelen teklif sayısı artıyor. Bunu bildikleri için belki de oyun yapıyorlar! Oturup "Bak bu güzel oldu, şimdi başka bir şey düşünelim" de diyebilirler. Böyle bir ilişki sürdüren ve bu sözleri söyleyen anne-kızın ciddi şekilde tedavi olması gerekiyor. Ben bu işi üstlenmekten zevk alırım.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 06.10.2006
404
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.