Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Karadağlı'nın cipi çalındı

Karadağlı'nın cipi çalındı

Dizi ve tiyatro oyuncusu Tamer Karadağlı'nın Kadıköy'de yemek yediği bir restoranın otoparkından çalınan lüks cipi, 2 gün sonra başka bir otoparkta terk edilmiş olarak bulundu.

28 Nisan'da bir arkadaşıyla Koşuyolu'ndaki 'Rosario' adlı İtalyanına restorana yemeğe giden Karadağlı, 34 TK 665 plakalı Porcshe Cayenne marka cipinin anahtarını, otopark görevlilerine bıraktı. Cip, anahtarı alan hırsızlarca çalındı.

Karadağlı'nın şikayeti üzerine araştırma başlatan polis, 30 Nisan'da Aksaray'daki bir otoparkta lüks cipi fark etti. Üzerinde "34 DR 180" no'lu plaka bulunan cipin Karadağlı'ya ait olduğu belirlendi. Cipin üzerinde herhangi yabancı bir parmak izi bulunamadığı belirtildi.
Cipini teslim alan Karadağlı, 'Hırsızlara mesajınız var mı?' sorusu üzerine, "İlahi adalete inanıyorum. Yaptığınız kötülük yanınıza kalmaz, mutlaka cezasını çekersiniz" diye konuştu.
(Milliyet)
422
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.