Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Kanyon, ikinci yaşını Ajda Pekkan ile kutladı

Kanyon, ikinci yaşını Ajda Pekkan ile kutladı

Alışveriş merkezi gece konser alanına dönüştü.

Levent'teki Kanyon Alışveriş Merkezi ikinci açılış yılını Ajda Pekkan konseri ile kutladı. Gece 22.00 itibari ile alışveriş yapılan alan, müşterilerin çıkması ile konser alanına dönüştürüldü ve yarım saat sonra da Ajda Pekkan konseri başladı.

Sanat camiasından birçok ünlü ismin katıldığı konserde Pekkan sevilen şarkılarını seslendirdi. Lila renkli iri çicek desenli askısız bir tulum ile davetlilerin karşısına çıkan Pekkan sahne performansı kadar görüntüsü ile de beğeni topladı. Ajda Pekkan'a zaman zaman dansçıların da eşlik ettiği konserde, kurulan dev ekranda çeşitli animasyonlar sunuldu.

Konsere yaklaşık 5 bin davetli katılırken, alışveriş merkezinin tüm katları da izleyicilerle doldu. Bu arada, Pekkan'ın sahneye geç çıkmasına bazı kişiler tepki gösterdi. Sahneye gelişinde "Çok geç kaldım mı?" diyen Ajda Pekkan'a izleyiciler "Evet" cevabını verdi. Pekkan bunun üzerine, "O kadar olsun. Bir sanatçı biraz geç kalsın. Sizler için hazırlanmamdan ötürü geç kaldım" şeklinde konuştu.Ajda Pekkan daha sonra başladığı konserde izleyicilerden yoğun alkış aldı.
515
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.