Magazin

Kadınlar için orgazm makinesi

Kadınlar için orgazm makinesi

Almanya'da erkekleri kadınlar karşısında zor durumda bırakacak yeni bir ürün piyasaya sunuldu. Kadınlar için üretilen ''Slightest Touch'' isimli orgazm makinesinin kadınlar tarafından büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Almanya'nın en yüksek tirajlı Bild Gazetesi'nin haberine göre yaklaşık 140 dolara satılan alet, bir walkmen büyüklüğünde. Alete bağlı iki kablonun ucundaki elektrotlar ayaklara bağlanıyor. Alet, yapıyan ayarla ayaklar aracılığıyla vücuda sinyaller gönderiyor. Aletin ayarını, her kendi heyecanına göre yapıyor.

Yeni ürünü deneyen 32 yaşındaki İngiliz yazar Kate Taylor, sonuçtan çok memnun kaldığını açıkladı. Taylor, ''Çok harika bir ürün. Onunla hiç ulaşamadığım zevkleri tattım. O aletle, sanki bir erkekle değil, tüm bir futbol takımıyla seks yaptığımı sandım. Müthiş bir orgazm yaşadım'' diye konuştu.

Slightest Touch'ı üreten şirket, ürünü alan kadınları uyararak ''Aleti 45 dakikadan fazla kullanmayın. Deneme sırasında aleti iki saat boyunca kullanan bir kadın, o kadar kendinden geçti ki, baygın şekilde duvara çarptı'' açıklamasında bulundu. Ürünün İnternet üzerinden www.slighttouch.com adresinden sipariş edilebileceği belirtildi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 23.01.2004
1061
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.