Magazin

Kadın, alyansın ardından hediye beklemesin

Kadın, alyansın ardından hediye beklemesin

Erkeklerin hediye konusunda en yaratıcı ve en cömert oldukları dönemin, beğendiği kadının kalbini kazanmaya çalıştığı dönemle aynı zamana denk geldiği bildiriliyor. Ancak ilişkisinin süresi uzadıkça ve araya da bir alyans girmişse kadınların birlikte olduğu erkekten hediye almayı artık unutması gerekiyor.

Hediye almak kadar vermek de bir çok kişiyi heyecanlandırıyor. Ancak bazen hediye almak özellikle erkekler için bir kabusa dönüşebiliyor. Çünkü karşısındaki kadının kalbini fethetmek isteyen bir erkek, hediye silahının asla küçümsenmemesi gereken bir durum olduğunu biliyor.

Anadolu Hayat Sigortası'nın internet sitesinde hediye alma konusunda yapılan araştırmalara yer verildi. "Sevdiğiniz kadına hediye alırken" başlığıyla sunulan araştırma, kadınlar açısından acı gerçekleri de gözler önüne serdi. Araştırmalara göre, bazen öyle durumlar yaşanıyor ki, bir erkek için harika fikirmiş gibi görünen seçtiği hediye, sevdiği açısından hayalkırıklığı yaratabiliyor.

Örneğin sevdiği erkek tarafından doğum günü hediyesi olarak gümüş çatal bıçak takımı ya da son model bir yoğurt makinesi alan bir kadın pek de heyecanlanmayabiliyor. Çünkü kadınlar hediye paketlerini açtıklarında eve dair eşyalarla ya da play station gibi daha çok erkeklere hitap eden hediyelerle karşılaşırsa hayalkırıklığı ya da memnuniyetsizlik yaşıyor.

Çok pahalı pırlanta küpelmer ya da en ünlü markaların çantalarını almanız şart değil. Önemli olan hayatınızdaki kadını önemsediğinizi, sevdiğinizi ve onu mutlu edebilmek için emek ve zaman harcadığınızı gösterebilmek.
Yayın tarihi: 01.07.2002
470
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.