Magazin

Julia Roberts boşanıyor mu?

Julia Roberts boşanıyor mu?

Julia Roberts'ın, eşi Danny Moder ile boşab-nacağı söylentileri ortalıklarda dolaşmaya başladı.

Meksika'daki Taos kasabası sakinleri, kasabanın dışındaki büyük çiftliğin sahibi genç karı-kocayla sık sık karşılaşıyorlar.

Julia Roberts ve eşi Danny Moder, kısa süre öncesine kadar evde bıraktıkları ikiz bebekleri Phinnaus ile Hazel'ı da yanlarına alıp sık sık kasaba gezilerine çıkıyor çünkü...

28 Kasım'da bir yaşına basacak olan afacan ikizler, Roberts'ın hayatını inanılmaz bir şekilde değiştirdi. Bebeklerin doğumunu beklerken film çekimlerine ara veren Julia Roberts, doğumdan sonra Meksika'ya taşındı.

Çiftlikteki evinde günlerini bebekleriyle geçirmekten pek memnun görünüyordu. Ama son zamanlarda bu mutluluğun göstermelik olduğu konuşuluyor! Çünkü fotoğrafçılık yapan eşinin sık sık seyahate çıkması, ikizlerin bakımının getirdiği yorgunluk, ünlü yıldızı bunalımın eşiğine getirdi.

Ve sonunda Roberts'ın aslında mutlu olmadığı haberi Hollywood'a kadar ulaştı. Ev kadınlığından bir yılda sıkılan ünlü oyuncu, belli ki artık ait olduğu yere, Hollywood'a dönmek istiyor!

YAPIMCILAR SABIRSIZLANIYOR
Bu haberlerin fısıltı gazetelerinde giderek daha büyük yer bulmaları, çifti sonunda bir açıklama yapmaya zorladı. Gerekli açıklama Meksika'da yapıldı. Ancak Julia Roberts'ın asık yüzü nedeniyle, akıllardaki soru işaretleri tam olarak giderilemedi.

Film stüdyolarını ve Amerika'daki hayatını özlediği söylenen oyuncunun kendini tamamen emekliye ayırdığını düşünenlerse yanılıyor. Hollywood yapımcıları onun dönüşünü sabırsızlıkla bekleyedursun, Roberts önümüzdeki mart ayında Broadway'de sahnelenecek 'Üç Gün Yağmur' isimli oyunda başrolü üstlendi bile... İkizlerin bakımından arta kalan zamanda tekstleri ezberlemekle meşgul olan oyuncunun özel hayatında önümüzdeki günlerde neler yaşanacağı merak konusu...
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 24.11.2005
779
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.