Magazin

Julia beyaz perdeye geri dönüyor

Julia beyaz perdeye geri dönüyor

İkiz bebeklerinin doğumundan sonra sinemadan uzun süre ayrı kalan Oscarlı oyuncu Julia Roberts, 'Daniel Isn´t Talking' adlı yapımla beyaz perdeye geri dönmeye hazırlanıyor.

Güzel yıldızın fotoları sağda

'Empire' dergisinin İnternet sitesinde yer alan habere göre, Julia Roberts, Marti Leimbach'ın öyküsünden uyarlanan film için görüşme masasına oturdu.

Stephen Chbosky'nin sinemaya uyarladığı film, Londra'da iki çocuğuyla yaşayan bir ailenin öyküsünü anlatıyor. Roberts'ın, bu çocuklardan birinin otistik olduğunu fark ettikten sonra yaşamını ona adayan anne rolünü üstlenmesi bekleniyor.

Julia için yoğun bir yıl
Julia Roberts, 1991 yılında da yine Leimbach'ın öyküsünü kaleme aldığı 'Genç Ölmek-Dying Young' adlı filmde rol almıştı. Roberts'ın 2006 projeleri bu kadarla da sınırlı görünmüyor. Ünlü yıldız, Tom Hanks ile rol alması teklif edilen 'Charlie Wilson's War' adlı film için görüşmeleri sürdürüyor. Tanınmış yıldız, 'The Anty Bull' adlı animasyon filmde de seslendirme yapacak.

Moore'dan gerilim filmi
Evlendikten sonra sinema projelerinde ismi geçmeyen ünlü aktris Demi Moore da yeni bir filmde rol almaya hazırlanıyor.

Kevin Costner ve William Hurt'ün de rol alacağı 'Mr. Brooks' adlı gerilim filminde Hurt bir seri katili, Demi Moore ise dedektifi canlandıracak. Filmin senaryo yazarlığını ve yönetmenliğini Bruce Evans üstlenecek.
Yayın tarihi: 20.03.2006
310
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.